Sprawdź na co możesz wykorzystać BON TURYSTYCZNY! - Obozy Akademii Piłkarskiej Reissa
(+48) 519 400 071
obozy@akademiareissa.pl

Sprawdź na co możesz wykorzystać BON TURYSTYCZNY!

wróć na stronę główną

Wakacje dobiegają pomału końca, sprawdź na co możesz wykorzystać BON TURYSTYCZNY!
Wybierz jedną z naszych propozycji i ciesz się niezapomnianą, wakacyjną przygodą
!
 

1.Lato w mieście!

Ostatni tydzień lata warto spędzić z rówieśnikami na półkoloniach! Moc atrakcji w połączeniu z codziennymi treningami to idealna forma celebrowania ostatnich dni wakacji. Podczas ostatniego tygodnia wakacji przygotowaliśmy dla Was półkolonie na lokalizacji
Poznań Dębiec! Ostatnie wolne miejsca czekają!


2.Obóz piłkarski w Sędzinku!

Obóz piłkarski to doskonała okazja do aktywnego wypoczynku i rozwoju umiejętności! Treningi piłkarskie z profesjonalną kadrą, udział w zabawach integracyjnych, turniej FIFA na PlayStation i szereg innych atrakcji oraz konkursów. Niezapominana piłkarska przygoda, w urokliwym miejscu jakim jest Folwark Matecznik w Sędzinku to idealne zakończenie wakacji!
Wpisz w kalendarzu datę 23-28.08.2020 i zapisz się na obóz jeszcze dziś!


 

3.Aktywny weekend z Rodziną!

Spędź wrześniowy weekend (11-13.09.2020) z rodziną do Folwarku Matecznik. Odpocznij na łonie natury, zadbaj o odporność i baw się z najbliższymi podczas zorganizowanych zajęć sportowych i tematycznych. Z dala od zgiełku miasta w przepięknym Folwarku, w którym czeka na Was mnóstwo atrakcji.


 

WRÓĆ NA STRONĘ GŁÓWNĄ

Formularz kontaktowy

Drogi Rodzicu!

Przed wysłaniem pytania sprawdź, czy odpowiedź na nie nie została umieszczona w bazie odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania.

NAJCZĘŚCIEJ ZADAWANE PYTANIA