Zgrupowanie Reprezentacji Ladies 2011-2012 - Obozy Akademii Piłkarskiej Reissa
(+48) 519 400 071
obozy@akademiareissa.pl

Program | Zgrupowanie Ladies


Obóz przeznaczony jest do zawodniczek reprezentacji APR Ladies!

Obozy reprezentacji to szczególny czas w życiu każdej młodej piłkarki. Weekendowy wyjazd, w trakcie którego zawodniczki podnoszą swoje umiejetności pod okiem swoich trenerów to doskonała okazja by po wakcjach wrócić do najwyższej formy. Akademia Piłkarska Reissa Ladies już od lat zdaje sobie sprawę z tego jak ważne są zgrupowania reprezentacji i jak wiele dodatnich wartości płynie z nich do poszczególnych zawodniczek, ale i całej drużyny. Dlatego właśnie dokładamy wszelkich starań by w trakcie  zgrupowania wszystko było dopracowane w najmniejszych detalach.

Więcej informacji na temat szczegółów obozu u trenera reprezentacji!

 

Folwark Matecznik, Sędzinko
Do dyspozycji naszych gości oddajemy prawie 1,5 h teren, na którym można aktywnie spędzić czas.
Mamy tu między innymi duże boisko z trawą, którą nie powstydziłyby się najlepsze stadiony. Siłę nóg można wzmacniać na piaszczystym boisku, a precyzję na polach do mini golfa i boul.

  • Dla najmłodszych przygotowaliśmy interaktywny plac zabaw, a w sezonie letnim rozkładamy duży basen.
  • Dla wszystkich, którzy chcą spędzić trochę czasu z samym sobą polecamy łódkę, łowienie ryb, jogę czy prace w naszym ekologicznym ogródku.

Można też skorzystać z atrakcji, okolicznego terenu. Wyprawa rowerowa, bieganie czy spacer z kijkami w lesie, pływanie na jeziorze Niepruszewskim to tylko wybrane atrakcje które zachęcą do aktywnego spędzenia czasu.

http://www.folwarkmatecznik.pl/


 

Cena


Cena regularna: 199 zł

W cenie zawarte są 4 posiłki dziennie (śniadanie, obiad, podwieczorek i kolacja), nocleg oraz opieka trenerska

Jeśli natomiast Twoje dziecko uczulone jest na konkretne produkty bądź po prostu posiada nietolerancje żywieniowe - napisz do nas na obozy@akademiareissa.pl Dopasujemy menu do potrzeb Twojej pociechy.

 


 

 

Dokumenty do pobrania


Warunkiem koniecznym uczestnictwa w obozie jest dostarczenie wypełnionej Karty kwalifikacyjnej na miejsce zbiórki. Poniżej do pobrania komplet dokumentów*.

Dokumenty uczestnika obozu >>

*nie dotyczy umowy podpisywanej systemem online przy rejestracji


Inne proponowane wyjazdy


Formularz kontaktowy

Drogi Rodzicu!

Przed wysłaniem pytania sprawdź, czy odpowiedź na nie nie została umieszczona w bazie odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania.

NAJCZĘŚCIEJ ZADAWANE PYTANIA