Bon turystyczny z Obozami i Półkoloniami Akademii Piłkarskiej Reissa - Obozy Akademii Piłkarskiej Reissa
(+48) 519 400 071
obozy@akademiareissa.pl

Bon turystyczny z Obozami i Półkoloniami Akademii Piłkarskiej Reissa

wróć na stronę główną

 

Akademia Piłkarska Reissa realizuje bony turystyczne na wybrane wyjazdy z naszej oferty. Jest to idealna okazja do tego, żeby umożliwić naszej pociesze aktywny wypoczynek, pełen wysokich standardów i w bezpiecznych warunkach. Obozy rozwijają umiejętności piłkarskie, skupiają się na ogólnym rozwoju, ale przede wszystkim gwarantują dobrą zabawę dla każdego uczestnika wyjazdu. Bon Turystyczny może otworzyć drzwi do świata sportu i zaszczepić pasję piłki nożnej, która pozostanie na dłużej lub zapewni kolejny udany wyjazd z Akademią dla Twojego dziecka.

Jak mogę zapłacić za wakacje mojego dziecka bonem?

W tym celu prosimy o kontakt pod numerem telefonu: 519 400 071. Tam udzielimy wszelkich informacji.

Bon turystyczny, o co w tym chodzi?

Polski Bon Turystyczny skierowany na wyjazdy Akademii Piłkarskiej Reissa to ratunek finansowy dla polskich rodzin, które odczuły skutki pandemii COVID-19.  Dzięki niemu można dokonać płatności za wszystkie obozy Akademii. Wartość jednorazowa bonu to koszt w wysokości 500 złotych na dziecko do 18 roku życia.  Aby skorzystać z bonu turystycznego u nas, należy znaleźć podmiot o nazwie PR9 na liście.

Kto może ubiegać się o bon?

O bon może się starać rodzina z co najmniej jednym dzieckiem. Ważnym aspektem jest fakt, że ten rodzaj zakupu przysługuje rodzicom niezależnie od wysokości dochodów. Zasady opierają się według zasad Programu 500 Plus.

Wystarczy się zarejestrować

Najpierw należy zarejestrować się na Platformie Usług Elektronicznych ZUS (PUE ZUS). Można to zrobić za pomocą kwalifikowanego podpisu elektronicznego, Profilu Zaufanego i wybranych systemów bankowości internetowej. Ważne, aby podać aktualny numer telefonu i adres email. Jeżeli wszelkie dane zostaną potwierdzone to bon zostanie aktywowany w systemie teleinformatycznym. Właśnie przez użycie tego systemu będzie można dokonywać zakupu.

Nie zwlekaj

Bony turystyczne dedykowane wyjazdom z Akademia Piłkarską Reissa można wykorzystać do końca marca 2022 roku. Jesteśmy szczęśliwi, że dzięki realizacji tego bonu możemy przyczynić się do  spełnienia marzeń Twojego dziecka!

Wszelkie informacje dotyczące bonu turystycznego można znaleźć na tej stronie

Zobacz też: najczęściej zadawane pytania, które pomogą Ci w realizacji bonu!

 

WRÓĆ NA STRONĘ GŁÓWNĄ

Formularz kontaktowy

Drogi Rodzicu!

Przed wysłaniem pytania sprawdź, czy odpowiedź na nie nie została umieszczona w bazie odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania.

NAJCZĘŚCIEJ ZADAWANE PYTANIA