Obozy weekendowe ZIMA 2021 - Obozy Akademii Piłkarskiej Reissa
(+48) 519 400 071
obozy@akademiareissa.pl

Obozy weekendowe ZIMA 2021

wróć na stronę główną

Przedłużamy ferie zimowe 2021, w związku z czym zapraszamy Państwa serdecznie na weekendowe obozy piłkarskie, które będą odbywały się co tydzień w ośrodku Folwark Matecznik w Sędzinku. Podczas wyjazdów przygotowaliśmy dla dzieci masę wspaniałych atrakcji, które sprawią, że będzie to najfajniejsze zakończenie tygodnia w tym roku.

 

Plan wyjazdu jest bardzo prosty. Wyjeżdżamy w piątek, a wracamy w niedzielę, ale w międzyczsie czeka nas ogrom atrakcji i wiele treningów. Weekend ten będzie dla dzieci nie tylko świetnym zagospodarowaniem wolnego czasu, ale umożliwi im rozwój umiejętności piłkarskich.

 

Po przyjeździe na miejsce zaplanowany jest pierwszy blok treningowy, po którym wspólnie zjemy obiadokolację. Następnie odbędą wieczorne animacje czasu wolnego organizowane przez naszych opiekunów. Planowane są również specjalnie przygotowane gry i zabawy integracyjne. Drugiego dnia wyjazdu, poza posiłkami, odbędzie się kolejny trening piłkarski oraz turniej gier na konsoli. Tradycyjną kolację tym razem zastąpi nam wspaniałe ognisko z przepysznymi kiełbskami, które zakończy kolejny dzień świetnej zabawy. W niedzielę, po zjedzeniu śniadania, udamy się na ostanią sesję treningową, po której spakujemy swoje rzeczy i zakończymy weekend pełen emocji. Pełna oferta wyjazdów dostępna: http://bit.ly/3nWg4Tn.

 

Poza piłkarskim długim weekendem przygotowaliśmy też ofertę wyjazdów Activ, podczas których treningi piłkarskie będą zastępowane ogólnorozwojowymi grami i zabawami sportowymi przygotowywanymi przez naszych wychowawców. Pełna oferta wyjazdów Activ dostępna: http://bit.ly/39tK4Qg.

WRÓĆ NA STRONĘ GŁÓWNĄ

Formularz kontaktowy

Drogi Rodzicu!

Przed wysłaniem pytania sprawdź, czy odpowiedź na nie nie została umieszczona w bazie odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania.

NAJCZĘŚCIEJ ZADAWANE PYTANIA