Zaczynamy drugi tydzień ferii! | Obozy Akademii Piłkarskiej Reissa
(+48) 519 400 071

Zaczynamy drugi tydzień ferii!

wróć na stronę główną

Minął tydzień pełen wrażeń! Za nami juz obóz piłkarski w Rewala i pierwsza odsłona półkolonii.

Nad morzem nasze ekipa bawiła się świetnie. Wypoczynek rozpoczęła od podzielenia się na trzy drużyny. Każda z grup musiała wymyślić dla siebie nazwę. W wyniku burzy mózgów i nieprzeciętnej inwencji twórczej naszych obozowiczów powstały: FC Toi Toi, Legendarna Dwunastka i Mokre Podłogi! :) 

Oprócz spacerów nad morzem i oczywiście treningów piłkarskich grupa integrowała się podczas wieczornych gier i zabaw. Bardzo żywiołowe i trafione okazało się także wspólne oglądanie meczu o Superpuchar Włoch.

 

Ubiegły tydzień także nasze półkolonie. Dzieci brały udział w zajęciach w Laboratorium Wyobraźni, gdzie mogli wcielić się w małych chemików i poznać fascynujące zjawiska fizyczne.

Kolejną atrakcją były warsztaty kulinarne, podczas którzych uczestnicy półkolonii mogli sami, pod okiem opiekuna i fachowca, mogli przyrządzić zdrowe pieczywo. 

 

Podczas pólkolonii doskonale bawiły się także ekipy z Leszna, Kościana i Wolsztyna. :) 

 

Przed nami kolejny tydzień pełen wrażeń. Rozpoczęły się nasze obozy w Kępnie oraz kolejne turnusy półkolonii. Śledź naszego Facebooka.

Relacjonujemy tam poczynania uczestników obozów i pólkolonii. Obserwuj nas i szukaj na zdjęciach swojej pociechy! 

WRÓĆ NA STRONĘ GŁÓWNĄ

Formularz kontaktowy

Drogi Rodzicu!

Przed wysłaniem pytania sprawdź, czy odpowiedź na nie nie została umieszczona w bazie odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania.

NAJCZĘŚCIEJ ZADAWANE PYTANIA