Grodzisk Wielkopolski - Obóz bramkarski | 21 - 27.07.2019 | First Minute | Obozy Akademii Piłkarskiej Reissa
(+48) 507 203 291
obozy@akademiareissa.pl

Program | 11-17.08.2019 - Bramkarskie wakacje


Trening bramkarski to podstawowy element bramkarskiego rzemiosła. Wiemy o tym w Akademii Piłkarskiej Reissa i dlatego już od dawna stawiamy na indywidualne podejście do zajęć bramkarskich w ramach projektu Wielkopolska Akademia Bramkarska. Kontynuacją tego modelu, ale również doskonałym uzupełnieniem są nasze obozy bramkarskie, na które już teraz zapraszamy wszystkich chętnych zgłębienia tajnik tego rzemiosła.

Wypracowane  przez lata na treningach, ale również zagranicznych stażach schematy, doświadczenie naszych trenerów, ale przede wszystkim zaangażowanie uczestników obozu to podstawowe warunki, które trzeba spełnić by odnieść sukces w tym zawodzie. Dlatego też każda pojedyncza jednostka treningowa w trakcie naszego zgrupowania to szereg specjalistycznych ćwiczeń, uczących m.in. wprowadzenia piłki rękami, gry nogami, ogólnej koordynacji ruchowej czy umiejętności dobrego chwytu.

Nasze obozy bramkarskie poza potężną dawką treningów na profesjonalnym sprzęcie, dostosowanym do umiejętności zawodników to również rzetelna analiza osiąganych wyników. Nie zapominamy jednak o dobrej zabawie, bo przecież wakacje to czas wyjątkowy, a świetna atmosfera w naszej ekipie bramkarskiej to podstawa.

 

SZCZEGÓŁY OBOZU:

  • Obóz piłkarski w Grodzisku Wielkopolskim skierowany jest do chłopców i dziewczynek w wieku od 7 do 15 lat
  • W trakcie tygodniowego wyjazdu przygotowaliśmy dla zawodników 10 jednostek treningowych, dwie dziennie: rano i po południu.
  • Każdego dnia zawodnicy otrzymują trzy posiłki (śniadanie, obiad, kolacje) z wyjątkiem pierwszego i ostatniego dnia. W dniu wyjazdu wyżywienie obejmuje jedynie obiad i kolacje, natomiast w dniu kończącym obóz, śniadanie i obiad. Jeśli z kolei Wasze dziecko uczulone jest na konkretne produkty bądź po prostu posiada nietolerancje żywieniowe – napisz do nas na info@sportujmy.pl, a my przygotujemy menu specjalnie dostosowane do potrzeb Waszego dziecka.

Pamiętaj, na obóz piłkarski możesz wybrać się ze swoim najlepszym przyjacielem! Umieścimy Was wtedy w jednym pokoju!

Wiemy jednak, iż nie samym treningiem człowiek żyje. W trakcie trwania obozów bramkarskich staramy się zapewnić uczestnikom też sporą dawkę zabaw co przekuwa się na pozytywny nastrój i dalsze chęci do podnoszenia swoich umiejętności. Zabawy, o których mówimy to m.in:

Bitwa bramkarska - Prawdziwy HIT na wszystkich obozach! Zabawa polegająca na pojedynkach 1 x 1, w trakcie której ćwiczymy celność strzałów bądź wyrzutów bramkarskich i podnosimy swoją czujność na linii, ale i na przedpolu. Bez cna przesady możemy napisać, że to najbardziej elektryzująca gra w trakcie naszych obozów bramkarskich

Siatkoręka – Od lat pasjonujemy się materiałami ze zgrupowań reprezentacji Polski, w trakcie których Lewy i spółka grają w siatkonoge. My tą zabawę zmodyfikowaliśmy i zamiast nóg używamy rąk. A jak w praktyce wygląda siatkoręka? Kąśliwe uderzenia i niebywale efektowne rzuty bramkarskie by złapać piłkę! To aż się chce oglądać, a co dopiero w to zagrać… Oj będzie się działo!

Analiza Video – Od kogo się uczyć jak nie od najlepszych bramkarzy na świecie? 50 najlepszych parad, które przeanalizujemy pod każdym kątem: ustawienie bramkarza, refleks, pozycja i wiele wiele innych czynników, które wpływają na udaną interwencje. Pamiętajmy jednak, iż nawet Ci najlepsi popełniają błędy, często najprostsze z możliwych dlatego po drugiej stronie zestawienie 50 największych bramkarskich kiksów, gdyż na błędach człowiek uczy się najszybciej, ale również by uzmysłowić młodym adeptom, że błędy popełnia każdy – nawet Gigi Buffon, choć będąc szczerym to ciężko nam teraz sobie taką pomyłkę przypomnieć.

            

 

W trakcie trwania obozu przygotowaliśmy dla uczestników masę dodatkowych atrakcji takich jak:

Podchody na świeżym powietrzu – to zabawa, której nikomu nie trzeba przedstawiać. Gra łącząca ze sobą elementy przygody i ogromnych emocji z ciągłym przebywaniem na świeżym powietrzu w towarzystwie swoich kolegów.

Beach Soccer – powiedzielibyśmy, że nie samą piłką dziecko żyje, ale w wielu przypadkach to byłoby kłamstwo. Prawdą jest jednak, że futbol uprawiać można nie tylko na boisku dlatego my zapraszamy w trakcie obozu na dodatkowe rozgrywki w piłce nożnej plażowej.

Wieczorowe Ogniska – A gdy słońce zachodzi i na niebie pojawiają się pierwsze gwiazdy rozpalamy ognisko by poczuć się jak prawdziwi obozowicze. Nic nie daje bowiem wspanialszych wspomnień niż wakacyjne ognisko wśród przyjaciół z boiska.

Gra w kręgle – W przerwach pomiędzy treningami zawodnicy mają możliwość skorzystania z sali, w której znajdują się tory do kręgli. Łapiemy zatem kule w ręce i zbijamy bile rywalizując o to kto będzie miał więcej strików.

Tenis stołowy – a może wśród nowych zawodników znajdą się nowi mistrzowie tenisa stołowego? Nawet jeśli nie to popularny ping-pong jest jedną z najlepszych form rozrywki dla dzieci. Co chwile słyszymy gdy któreś z dzieci krzyczy do swojego kolegi: Stasiu, gramy w pingla?

Jacuzzi - Hotel Rodan-Groklin w swojej ofercie posiada także jacuzzi, z którego jako obozowicze będziemy mogli korzystać. Stawiamy więc nie tylko na profesjonalne treningi, ale również na profesjonalna odnowe biologiczną.

Bilard – obok kręgli oraz tenisa stołowego nie mogło zabraknąć również bilarda. Nie jest to najprostsza gra dla najmłodszych, ale starsi zawodnicy wielokrotnie potrafili wbić więcej bili w łuzy niż ich trenerzy prezentując przy tym grę niemalże taką jak Ronnie O‘Sullivan

Turniej Gry w FIFA 19 na PlayStation – to chyba największa atrakcja dla wszystkich młodych piłkarzy i teoretycznie powinniśmy ją wymienić na samym początku, by zachęcić wszystkich do udziału w naszym obozie. Stawiamy jednak na atrakcje na świeżym powietrzu, a turnieje gry na PlayStation zostawiamy sobie na wieczory, bo przecież każdy z nas wieczorem chciałby wskoczyć w buty Cristiano Ronaldo czy Leo Messiego i zagrać na Camp Nou lub Old Trafford.  

Analiza meczów i treningów piłkarskich – przecież nasz obóz jest obozem piłkarskim. Wieczorem po odbytych treningach, rozmowa z trenerem i analiza boiskowych poczynań to świetny sposób na to by z obozu wyciągnąć jeszcze więcej, bo przecież znane jest przysłowie, że ten kto nie idzie do przodu, ten się cofa. My więc stawiamy na rozwój w każdym aspekcie, a do analiz dodajemy Odprawy czyli założenia taktyczne jak i przemówienia trenera, ale przede wszystkim rozmowy z zawodnikami.

Oglądanie meczu w telewizji – a jeśli nadarzy się okazja, że w telewizji będzie mecz Realu, Barcelony czy reprezentacji Polski – wtedy siadamy przed telewizory pełni piłkarskiej gorączki i oglądamy widowisko żywo dyskutując na temat jego przebiegu.

Seans filmowy na poduszkach –bierzemy ze sobą poduszki oraz koce i siadamy w głównej sali oglądając wspólnie prześmieszną bajkę czy pouczający film. Jak to w prawdziwym kinie nie może zabraknąć również popcornu. Wiemy, wiemy, że na noc niezdrowo tak się objadać prażoną kukurydzą, ale głęboko wierzymy, że w okresie wakacyjnym rodzice chociaż ten raz przymkną na to oko :)

 

A ponadto!

Każdy z uczestników naszego obozu otrzyma od nas prezent niespodziankę. Co to będzie w tym roku? Tego jeszcze nie możemy zdradzić, podpowiemy jednak, iż nasz prezent przydaje się nie tylko latem  :)

Grodzisk Wielkopolski i Hotel 'Groklin'


 

Grodzisk Wielkopolski – to miasto, które dobrze znane jest wszystkim kibicom sportu. Po dzień dzisiejszy chyba wszyscy jak jeden mąż pamiętamy to co w Pucharze UEFA w sezonie 2003/2004 wyczyniał ówczesny Groclin eliminując między innymi Manchester City i Herthę Berlin. Niestety tak szybko jak klub wszedł na szczyty tak szybko z niego spadł i dzisiaj po drużynie z Sebastianem Milą, Andrzejem Niedzielanem czy Grzegorzem Rasiakiem pozostały jedynie wspomnienia i nowoczesna, spełniająca wymagania najlepszych europejskich klubów baza szkoleniowa, do której chcielibyśmy zaprosić zawodników naszej akademii!

Hotel Rodan-Groklin wraz z profesjonalnym ośrodkiem sportowym stwarza szanse na profesjonalne przygotowanie drużyn piłkarskich do sezonu, z którego od lat korzystają kluby Ekstraklasy i I ligi. W bogatej ofercie ośrodka znajdziemy między innymi najwyższy standard pełnowymiarowych boisk akceptowanych przez UEFA czy FIFA oraz szatnie spełniające najwyższe wymogi!

A wyszczególniając:

Cztery boiska treningowe:
- boisko ze sztuczną nawierzchnią oraz sztucznym oświetleniem
- dwa boiska treningowe z naturalną nawierzchnią
- boisko główne ( na stadionie), które wyposażone jest m.in. w podgrzewaną murawę oraz sztuczne oświetlenie

Lokalizacja wszystkich obiektów sportowych, nie tylko piłkarskich usytuowana jest w bezpośrednim sąsiedztwie tworząc jedno wielkie centrum sportowe. Gdy do tego dodamy zabytkowy hotel znajdujący się w trybunie otrzymujemy jedną z najlepszych baz piłkarskich w Polsce!

Do dyspozycji uczestników będą pokoje dwu, trzy i czteroosbowe o najwyższym standardzie, co widać na zdjęciu niżej.

 

Dodatkowym atutem jest zabytkowa trybuna, pochodząca z 1925 roku, która znajduje się w pobliżu obiektu.

Cena


Cena FIRST MINUTE: 1190 zł*

W cenie zapewniamy:

  • Zakwaterowanie w hotelu,
  • Wyżywienie dostosowane kalorycznie do intensywności treningów,
  • Opieka jednego trenera na maksymalnie 15 osób,
  • Ubezpieczenie NNW,
  • Codzienne treningi pod okiem wykwalifikowanego trenera.
  • Dojazd autokarem z Poznania**
  • Wszystkie atrakcje, o których mowa w opisie obozu takie jak np. bowling czy bilard

* Cena zawiera wszystkie rabaty i pomocje. 

** Wyjazd na obóz podstawionym autokarem spod hali Widowiskowo-Sportowej Arena w niedzielę w godzinach porannych. Dokładna godzina wyjazdu oraz informacje na temat tego przez jakie miejscowości będzie autobus przejeżdżał otrzymają Państwo w specjalnym mailu na tydzień przed obozem.

Dokumenty do pobrania


Warunkiem koniecznym uczestnictwa w obozie jest dostarczenie ostatecznie na 3 dni robocze przed rozpoczęciem wypoczynku wypełnionej Karty kwalifikacyjnej oraz Załącznika nr 3. Poniżej do pobrania komplet dokumentów*.

Dokumenty uczestnika obozu >>

*nie dotyczy umowy podpisywanej systemem online przy rejestracji


Inne proponowane wyjazdy


Formularz kontaktowy

Drogi użytkowniku!

Przed wysłaniem pytania sprawdź, czy odpowiedź na nie nie została umieszczona w bazie odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania.

NAJCZĘŚCIEJ ZADAWANE PYTANIA