Grodzisk Wielkopolski - Obóz bramkarski | 21 - 27.07.2019 | Obozy Akademii Piłkarskiej Reissa
(+48) 519 400 071

Program | 21-27.07.2019 - Bramkarskie wakacje


Ostatnie miejsca!

Treningi bramkarskie to zupełnie inny element futbolowego rzemiosła. Doskonale zdajemy sobie z tego sprawę, dlatego już od dawna stawiamy na indywidualne podejście do zajęć bramkarskich w ramach projektu Wielkopolska Akademia Bramkarska. Kontynuacją tego szkolenia są nasze obozy bramkarskie.

Wypracowane  przez lata treningów schematy oraz doświadczenie zdobyte przez naszych trenerów na zagranicznych stażach, pomagają naszym zawodnikom w ciągłym rozwoju. Podczas naszego obozu każda pojedyncza jednostka treningowa, to szereg specjalistycznych ćwiczeń, uczących m.in. wprowadzenia piłki do gry rękoma, gry nogami, ogólnej koordynacji ruchowej czy umiejętności dobrego chwytu.

Nie zapomnimy jednak o dobrej zabawie, bo przecież wakacje to czas wyjątkowy, a świetna atmosfera w naszej ekipie bramkarskiej to podstawa.


SZCZEGÓŁY OBOZU:

 • Obóz w Grodzisku Wielkopolskim skierowany jest do chłopców i dziewczynek w wieku od 7 do 15 lat
   
 • W trakcie kilkudniowego wyjazdu przygotowaliśmy dla zawodników 10 jednostek treningowych
   
 • Każdego dnia zawodnicy otrzymują 3 posiłki (śniadanie, obiad, kolacje) z wyjątkiem pierwszego i ostatniego dnia. W dniu przyjazdu wyżywienie obejmuje obiad i kolacje, natomiast w dniu kończącym obóz - śniadanie i obiad. Śniadania i kolacje wydawane są w formie bufetu szwedzkiego.
   
 • Jeśli z kolei Twoje dziecko uczulone jest na konkretne produkty bądź po prostu posiada nietolerancje żywieniowe - napisz do nas na obozy@akademiareissa.pl, a my przygotujemy menu, specjalnie dostosowane do potrzeb Twojej pociechy.

Pamiętaj, że na nasz piłkarski obóz Twoje dziecko może wybrać się ze swoim najlepszym przyjacielem! My umieścimy ich wtedy w jednym pokoju!

 

TRENUJ Z PAWŁEM LINKĄ! 

W trakcie z zawodnikami treningi prowadził będzie m.in. Paweł Linka - były zawodnik m.in. Lecha Poznań. Paweł poza bogatą karierą sportową od wielu lat kształci się również pod kątem trenerskim. W swoim CV ma między innymi staż pod okiem Arsene'a Wengera w Arsenalu Londyn. Jego obecność na obozie to wielka szansa dla wszystkich zawodników, którzy w tym roku zdecydują się wybrać z nami na obóz bramkarski do Dolska

 

DLACZEGO WARTO POJECHAĆ Z NAMI NA OBÓZ?

 • Zapewniamy wykwalifikowaną kadrę trenerską, która ma ogromne doświadczenie
   
 • Stały kontakt z fizjoterapeutą i ubezpieczenie NNW.
   
 • Codzienne treningi
   
 • Oferujemy sporą dawkę rozrywki, która pomoże w bramkarskim rozwoju (np. bitwa bramkarska, siatkoręka czy analiza wideo)
   
 • Komfortowe warunki do piłkarskiego rozwoju (szczegóły w zakładce „Zakwaterowanie”).
   
 • Dziecko zintegruje się z rówieśnikami i nawiąże znajomości z wieloma nowymi osobami.

 

            


ALE TO NIE WSZYSTKO!!

W trakcie trwania obozu przygotowaliśmy dla uczestników mnóstwo dodatkowych atrakcji, m.in. :

 • Gra w kręgle – w przerwach pomiędzy treningami zawodnicy będą mieli możliwość skorzystania z sali, w której znajdują się tory do kręgli.
 • Oglądanie meczu w telewizji – jeśli nadarzy się okazja i w telewizji będzie mecz Realu, Barcelony czy reprezentacji Polski, to obiecujemy, że na pewno go obejrzymy. Nie obejdzie się również bez dyskusji na temat przebiegu spotkania. 
   
 • Bilard – nie mogło zabraknąć również bilarda. Co prawda, nie jest to najprostsza gra dla najmłodszych, ale starsi zawodnicy wielokrotnie potrafili prezentować się niczym Ronnie O‘Sullivan, pokonując tym samym swoich trenerów.
 • Jacuzzi - Hotel Rodan-Groklin w swojej ofercie posiada także jacuzzi, z którego jako obozowicze będziemy mogli korzystać. Stawiamy więc nie tylko na profesjonalne treningi, ale również na profesjonalną odnowę biologiczną.
 • Turniej Gry w FIFA 19 na PlayStation – teoretycznie powinniśmy wymienić tę atrakcję na samym początku. Jest to bowiem chyba największa atrakcja dla wszystkich młodych piłkarzy. My jednak stawiamy na atrakcje na świeżym powietrzu, a turnieje gry na PlayStation zostawiamy sobie na wieczory, bo przecież każdy z nas marzy, aby wskoczyć w buty Cristiano Ronaldo, czy Leo Messiego i zagrać na Camp Nou.
   

A PONADTO !

Każdy z uczestników naszego obozu otrzyma od nas prezent niespodziankę. Co to będzie tego lata? Tego jeszcze nie możemy zdradzić, ale podpowiemy, że nasz prezent przydaje się nie tylko podczas letnich treningów.

Grodzisk Wielkopolski i Hotel 'Groklin'


 

Grodzisk Wielkopolski – to miasto, które dobrze znane jest wszystkim kibicom piłki nożnej. Wszyscy chyba  pamietają, to, co w Pucharze UEFA w sezonie 2003/2004 wyczyniał ówczesny Groclin eliminując między innymi Manchester City i Herthę Berlin. Niestety tak szybko, jak klub znalazł się na szczycie, tak szybko z niego spadł i dzisiaj po drużynie z Sebastianem Milą, Andrzejem Niedzielanem czy Grzegorzem Rasiakiem pozostały jedynie wspomnienia i nowoczesna, spełniająca wymagania najlepszych europejskich klubów baza szkoleniowa, do której chcielibyśmy zaprosić zawodników naszej Akademii!

Hotel Rodan-Groklin wraz z ośrodkiem sportowym stwarza szanse na profesjonalne przygotowanie się drużyn piłkarskich do sezonu. Od lat z usług ośrodka korzystają kluby z Ekstraklasy i I ligi. W bogatej ofercie znajdziemy między innymi najwyższy standard pełnowymiarowych boisk akceptowanych przez UEFA czy FIFA oraz szatnie spełniające najwyższe wymogi!

Obiekt posiada: 

Cztery boiska treningowe:

 • boisko ze sztuczną nawierzchnią oraz sztucznym oświetleniem
 • dwa boiska treningowe z naturalną nawierzchnią
 • boisko główne ( na stadionie), które wyposażone jest m.in. w podgrzewaną murawę oraz sztuczne oświetlenie

Lokalizacja wszystkich obiektów sportowych, nie tylko piłkarskich, usytuowana jest w bezpośrednim sąsiedztwie tworząc jedno wielkie centrum sportowe. Gdy do tego dodamy zabytkowy hotel, który wkomponowany jest w jedną z trybun, to otrzymamy jedną z najlepszych baz piłkarskich w Polsce!

Do dyspozycji uczestników będą pokoje dwu, trzy i czteroosbowe o najwyższym standardzie, co widać na załączonym zdjęciu.

 

Dodatkowym atutem jest zabytkowa trybuna, pochodząca z 1925 roku, która znajduje się w pobliżu obiektu.

Cena


Cena regularna: 1350 zł / po wpisaniu kodu rabatowego nawet do 150 zł taniej (więcej szczegółów tutaj)

W cenie zapewniamy:

 • Zakwaterowanie w hotelu
 • Wyżywienie dostosowane kalorycznie do intensywności treningów
 • Opieka jednego trenera na maksymalnie 15 osób
 • Ubezpieczenie NNW
 • Codzienne treningi pod okiem wykwalifikowanego trenera
 • Dojazd autokarem z Poznania*
 • Wszystkie atrakcje, o których mowa w opisie obozu takie jak np. bowling czy bilard

* Wyjazd na obóz podstawionym autokarem spod hali Widowiskowo-Sportowej Arena w niedzielę w godzinach porannych. Dokładna godzina wyjazdu oraz informacje na temat tego przez jakie miejscowości będzie autobus przejeżdżał otrzymają Państwo w specjalnym mailu na tydzień przed obozem.

Dokumenty do pobrania


Warunkiem koniecznym uczestnictwa w obozie jest dostarczenie ostatecznie na 3 dni robocze przed rozpoczęciem wypoczynku wypełnionej Karty kwalifikacyjnej oraz Załącznika nr 3. Poniżej do pobrania komplet dokumentów*.

Dokumenty uczestnika obozu >>

*nie dotyczy umowy podpisywanej systemem online przy rejestracji


Inne proponowane wyjazdy


Formularz kontaktowy

Drogi Rodzicu!

Przed wysłaniem pytania sprawdź, czy odpowiedź na nie nie została umieszczona w bazie odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania.

NAJCZĘŚCIEJ ZADAWANE PYTANIA