Hit! Czterodniowy Obóz piłkarski w Poznaniu na Arenie Dębiec | 25 - 28.08.2019 - Obozy Akademii Piłkarskiej Reissa
(+48) 519 400 071
obozy@akademiareissa.pl

Program | 25 - 28.07.2019 - Obóz piłkarski w Poznaniu


 

Lubisz piłkę nożną? Chciałbyś wyjechać ze swoimi kolegami na tygodniowy obóz piłkarski do Poznania? Marzy Ci się poznanie stolicy Wielkopolski – miasta gdzie swoje najpoważniejsze szlify przed wyjazdem za granicę stawiał Robert Lewandowski?

Jeśli na 3 pytania odpowiedziałeś TAK, to właśnie znaleźliśmy ofertę specjalnie dla Ciebie i Twojej drużyny!

Obóz piłkarski w Poznaniu z codziennymi treningami na najnowocześniejszym boisku piłkarskim w stolicy Wielkopolski - Arenie Dębiec to specjalnie przygotowana propozycja dla Ciebie i Twojej drużyny.

W ramach programu naszego obozu zawodnicy odbędą codziennie dwa treningi. Pomiędzy zajęciami korzystać będą z atrakcji jakie dla dzieci serwuje miasto Poznań, a trzeba przyznać, że tych jest sporo:

Zwiedzanie starego miasta, Termy Maltańskie, Jump Arena, wizyta w kinie. Mało? Zawodnicy biorący udział  w obozie w Poznaniu, będą mieli też szansę poznać legendę polskiej piłki oraz naszej Akademii: Piotra Reissa, a ponadto zabierzemy Was na zwiedzanie stadionu Lecha Poznań.

Obóz w  Poznaniu, który realizujemy podczas tegorocznych wakacji to wyjątkowa oferta, którą kierujemy głównie do lokalizacji spoza Poznania, którzy poza codziennymi treningami na Arenie Dębiec chcieliby również poznać bliżej stolice Wielkopolski, bo przecież z nami wakacje, nawet w mieście będą strzałem w dziesiątkę!

 

SZCZEGÓŁY:

 • Obóz w Poznaniu skierowany jest do chłopców i dziewczynek w wieku od 7 do 15 lat
   
 • W trakcie czterodniowego wyjazdu przygotowaliśmy dla zawodników 6 jednostek treningowych
   
 • Każdego dnia zawodnicy otrzymują 3 posiłki (śniadanie, obiad, kolacje) z wyjątkiem pierwszego i ostatniego dnia. W dniu przyjazdu wyżywienie obejmuje obiad i kolacje, natomiast w dniu kończącym obóz - śniadanie i obiad. Śniadania i kolacje wydawane są w formie bufetu szwedzkiego.
 • Jeśli z kolei Twoje dziecko uczulone jest na konkretne produkty bądź po prostu posiada nietolerancje żywieniowe - napisz do nas na obozy@akademiareissa.pl, a my przygotujemy menu, specjalnie dostosowane do potrzeb Twojej pociechy.

Pamiętaj, że na nasz piłkarski obóz Twoje dziecko może wybrać się ze swoim najlepszym przyjacielem! My umieścimy ich wtedy w jednym pokoju!

DLACZEGO WARTO POJECHAĆ Z NAMI NA OBÓZ?

 • Zapewniamy wykwalifikowaną kadrę trenerską, która ma ogromne doświadczenie
   
 • Stały kontakt z fizjoterapeutą i ubezpieczenie NNW.
   
 • Codzienne treningi
   
 • Komfortowe warunki do piłkarskiego rozwoju
   
 • Dziecko zintegruje się z rówieśnikami i nawiąże znajomości z wieloma nowymi osobami.

A PONADTO!

Każdy z uczestników naszego obozu otrzyma od nas prezent niespodziankę. Co to będzie tego lata? Tego jeszcze nie możemy zdradzić, ale podpowiemy, że nasz prezent przydaje się nie tylko podczas letnich treningów.

APR Arena Dębiec | 


 

APR Arena Dębiec to pierwszy taki obiekt na mapie Poznania. Boisko ze sztuczną trawą najwyższej jakości oraz wysoka na 6 cm nawierzchnia sprawi, że poczujesz się jak na naturalnej płycie. Dzięki swoim wszystkim walorom Arena Dębiec posiada również certyfikat UEFA Quality Pro. Więcej na www.arenadebiec.pl

Zawodnicy w trakcie trwania obozu umieszczeni będą w hotelu znajdującym się na przeciw Areny Dębiec tak by dotarcie na trening nie stanowiło problemu. 

Cena


Cena do końca maja: 790!

W cenie zapewniamy:

 • Zakwaterowanie w hotelu Cezamet tuż przy APR Arenie Dębiec
 • Wyżywienie dostosowane kalorycznie do intensywności treningów
 • Opieka jednego trenera na maksymalnie 15 osób
 • Ubezpieczenie NNW
 • Codzienne treningi pod okiem wykwalifikowanego trenera
 • Wszystkie atrakcje, o których mowa w opisie obozu takie jak np. zwiedzanie stadionu Lecha Poznań

* Dojazd do Poznania we własnym zakresie

Dokumenty do pobrania


Warunkiem koniecznym uczestnictwa w obozie jest dostarczenie ostatecznie na 3 dni robocze przed rozpoczęciem wypoczynku wypełnionej Karty kwalifikacyjnej oraz Załącznika nr 3. Poniżej do pobrania komplet dokumentów*.

Dokumenty uczestnika obozu >>

*nie dotyczy umowy podpisywanej systemem online przy rejestracji

 


Inne proponowane wyjazdy


Formularz kontaktowy

Drogi Rodzicu!

Przed wysłaniem pytania sprawdź, czy odpowiedź na nie nie została umieszczona w bazie odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania.

NAJCZĘŚCIEJ ZADAWANE PYTANIA