Adapt - weekend dla najmłodszych | 07 - 08.09.2019 | Obozy Akademii Piłkarskiej Reissa
(+48) 519 400 071

Program | 26 - 27.08.2019 - Adapt - Weekend dla najmłodszych 


Mini obóz rozpocznie się od rannej odprawy w sobotę,  po której nastąpi pierwszy blok zajęć – zabawy z piłką. Po  obiedzie przyjdzie czas na podchody, a po kolacji wszyscy razem weźmiemy udział w seansie filmowym. W niedzielę po śniadaniu znów przyjdzie czas na trening piłkarski, po którym odbędzie się budząca najwięcej emocji zabawa – szukanie trenerów. Na zakończenie wyjazdu każde dziecko otrzyma nagrodę, ale co to będzie pozostanie niespodzianką!

Wyjazd z Poznania zaplanowany na godzinę 9:00  w sobotę, natomiast wyjazd z Sędzinka na 16:30.

Pierwszego dnia zawodnicy otrzymają 2 posiłki (obiad i kolacje). W niedzielę również przewidzieliśmy dwa posiłki: śniadanie i obiad. Śniadania i kolacje wydawane są w formie bufetu szwedzkiego. Jeśli z kolei Twoje dziecko uczulone jest na konkretne produkty bądź po prostu posiada nietolerancje żywieniowe - napisz do nas, a my przygotujemy menu, specjalnie dostosowane do potrzeb Twojej pociechy.

Folwark Matecznik


Na ten wyjątkowy czas wybraliśmy malowniczy Folwark Matecznik, znajdujący się 20 km od Poznania,  nieopodal Buku. Jest to kompleks budynków z XIX w., które aktualnie przechodzą renowacje. Po jej zakończenie na terenie Folwarku znajdować się będą: boisko trawiaste do piłki  nożnej z nawierzchnią naturalną , boisko piaszczyste do piłki plażowej, siatkówki oraz boule, interaktywny plac zabaw, basen i strefa wypoczynku, pole do minigolfa, zarybiony staw, brzozowy zagajnik, zagrody dla zwierząt, polana grillowa. Ośrodek przystosowany jest do potrzeb młodych piłkarzy, zapewniając im wysoki standard zakwaterowania. 

Poczuj się jak w domu!

Cena


Cena regularna: 340zł

Cena z kodem AUG50: 290zł

W cenie zapewniamy:

  • Zakwaterowanie w hotelu
  • Wyżywienie dostosowane kalorycznie do intensywności treningów
  • Opieka jednego trenera na maksymalnie 15 osób
  • Ubezpieczenie NNW
  • Dojazd autokarem z Poznania*
  • Wszystkie atrakcje, o których mowa w opisie obozu

* Wyjazd na obóz podstawionym autokarem spod hali Widowiskowo-Sportowej Arena w niedzielę w godzinach porannych. Dokładna godzina wyjazdu oraz informacje na temat tego przez jakie miejscowości będzie autobus przejeżdżał otrzymają Państwo w specjalnym mailu na tydzień przed obozem.

Dokumenty do pobrania


Warunkiem koniecznym uczestnictwa w obozie jest dostarczenie ostatecznie na 3 dni robocze przed rozpoczęciem wypoczynku wypełnionej Karty kwalifikacyjnej oraz Załącznika nr 3. Poniżej do pobrania komplet dokumentów*.

Dokumenty uczestnika obozu >>

*nie dotyczy umowy podpisywanej systemem online przy rejestracji

 


Inne proponowane wyjazdy


Formularz kontaktowy

Drogi Rodzicu!

Przed wysłaniem pytania sprawdź, czy odpowiedź na nie nie została umieszczona w bazie odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania.

NAJCZĘŚCIEJ ZADAWANE PYTANIA