Kontakt | Obozy Akademii Piłkarskiej Reissa
(+48) 519 400 071

Kontakt

najczęściej zadawane pytania

Przed wysłaniem pytania sprawdź, czy odpowiedź na nie nie została umieszczona w bazie odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania.

Dane kontaktowe

 • (+48) 519 400 071
 • obozy@akademiareissa.pl
 • ul. Źródlana 19/1

Masz pytania? Sprawdź przygotowane przez nas FAQ po prawej stronie. Możesz również skontaktować się z nami telefonicznie, mailowo lub przez formularz.

Nie, cena FIRST MINUTE jest ceną najniższą. Cena ta obowiązuje zarówno członków Akademii, jak i osoby spoza, które zapiszą się przed określonym terminem. Po jego upływie obowiązywać będzie cena regularna, od której będą przysługiwać określone zniżki.

Oferta promocyjna skierowana jest do osób, które:

 • Są członkami Akademii Piłkarskiej Reissa,
 • Biorą udział w obozie po raz kolejny,
 • Rejestrują więcej niż jednego uczestnika,
 • Posiadaczy Karty Dużej Rodziny.

Aktualną ofertę promocyjną można sprawdzić na naszej stronie tutaj.

Poprzez formularz zgłoszeniowy dostępny na naszej stronie internetowej tutaj

Proszę sprawdzić, czy wszystkie wymagane pola zostały wypełnione. Proszę również o sprawdzenie kodu pocztowego. Poprawnie wpisany przykładowy kod to: „12-345”, bez spacji przed pierwszą cyfrą, między cyframi oraz po ostatniej cyfrze kodu. Jeżeli mimo to występuję błąd, prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy z Koordynatorem Projektu.

tel: 519 400 071,

e-mail: obozy@akademiareissa.pl

Nie. Po rejestracji należy w przeciągu 3 dni roboczych wpłacić zaliczkę w wysokości 200 zł. Jest to gwarancja rezerwacji miejsca. Pozostałą kwotę należy wpłacić najpóźniej na 14 dni przed rozpoczęciem terminu obozu. 

Istnieje możliwość płatności w ratach 0% – w tym celu prosimy o kontakt z Koordynatorem Projektu. 

Oczywiście! Zachęcamy do udziału w obozie wszystkich zainteresowanych, bez względu na to, czy dziecko na co dzień trenuje w szkółce, czy uprawia sport „na podwórku”. 

Treningi odbywają się codzienne trwają od 2 do 3 h dziennie (ok. 1,5 h przed południem i 1,5 h popołudniu) w zależności od grupy wiekowej. Zajęcia odbywają się pod nadzorem wykwalifikowanych i doświadczonych trenerów/instruktorów. 

Tak, jest przewidzianych wiele atrakcji: zabawy takie jakie: mini mam talent i inne konkursy, zabawy z chustą animacyjną, wodne szaleństwo nad jeziorem/morzem/basenie, turniej „piłkarzyków”, turniej w FIFA na Sony PlayStation i inne zajęcia warsztatowe. Ośrodki wypoczynkowe są nowoczesne i dodatkowe wyposażone w wielofunkcyjne obiekty sportowe takie jak: basen, hale sportowe, boiska, korty tenisowe, a także gabinety rehabilitacyjne i SPA & Welness, co zapewnia mnóstwo rozrywki na miejscu.

 • nocleg (pokoje 2-4 osobowe),
 • wyżywienie (śniadanie, obiad, podwieczorek, kolacja),
 • transport z Poznania (możliwy transport również z innego miasta przy zapisie min. 20 osób z tej samej lokalizacji)
 • sprzęt sportowy,
 • codzienne zajęcia sportowe,
 • ubezpieczenie NNW uczestników,
 • liczne warsztaty (wraz z oryginalnymi materiałami),
 • opieka dwóch osób nad grupą 15-20 osobową,
 • koszty związane ze zwiedzaniem, wejściem na obiekty sportowe.

Tak, na życzenie rodzica wystawiamy i wysyłamy faktury VAT oraz wszelką niezbędną dokumentację do zakładów pracy. 

Dzieci są pod opieką wykwalifikowanej kadry. Na każdą grupę 15-20sto osobową przypada dwóch trenerów. Nasi trenerzy są doświadczeni i mają wieloletnie doświadczenie w opiece nad dziećmi oraz w prowadzeniu obozów sportowych. 

Niezależnie od obozu, należy zabrać ze sobą jedynie strój sportowy (najlepiej 2 komplety), w przypadku obozu bramkarskiego prosimy o zabranie własnych rękawic bramkarskich. 

Najlepsze obuwie to buty typu turf na sztuczną trawę. Na boiskach ze sztuczną nawierzchnią obowiązuje absolutny zakaz gry w korkach. Na halę zabieramy „halówki” lub buty sportowe z płaską podeszwą. 

Tak, uczestnicy obozu są ubezpieczeni od NWW. W razie problemów zdrowotnych naszych podopiecznych, wszystkie przychodnie oraz szpitale w pobliżu Ośrodka wypoczynkowego są poinformowane o odbywającym się tam obozie i są w gotowości aby przyjąć naszych wychowanków.

Dzieci w ramach pakietu otrzymują pełne wyżywienie: śniadanie, obiad, podwieczorek, kolację, zapewnione przez Ośrodki Wypoczynkowe odbywają się w stołówce na miejscu wypoczynku. Dodatkowo podczas trwania obozu dzieci mają stały dostęp do wody niegazowanej. 

Umowę wraz z Kartą Kwalifikacji można przesyłać skanem na adres: obozy@akademiareissa.pl lub pocztą na adres: ul. Źródlana 19/1 60-642 Poznań. Jeżeli wysłali Państwo podpisane dokumenty pocztą elektroniczną, nie ma potrzeby wysyłania jej ponownie pocztą tradycyjną. 

Informacja o szczepieniach jest bardzo istotna w kontekście Karty Kwalifikacyjnej Uczestnika. Bez niej Uczestnik nie ma prawa przebywać na obozie. Informację o szczepieniach można zamieścić na 3 sposoby:

 • umawiając się na wizytę z lekarzem rodzinnym/pielęgniarką,
 • załączając do Karty Kwalifikacji kserokopię Karty Szczepień z Książeczki Zdrowia dziecka.,
 • umieszczając w Karcie Kwalifikacji wpis „Zgodnie z kalendarzem szczepień”, uzupełniając go o aktualną datę i czytelny podpis.

Tak, tym niemniej na obozie sportowym wprowadzamy pewne zasady korzystania z telefonów i innych urządzeń komunikacyjnych:

 • Telefony/tablety/konsole i inne urządzenia komunikacyjne w godzinach od 20.00 do 9.00 są przekazywane trenerom i przechowywane w bezpiecznym miejscu.
 • Z wyżej wymienionych urządzeń można korzystać wyłącznie w pokojach. Nie wolno ich zabierać na trening/zabawę itp. 
 • Zalecana godzina do kontaktu z dzieckiem to przerwa poobiednia, w godzinach od 14.00 - 15.00. Godziny mogą ulec zmianie w zależności od miejsca i typu obozu. 

Ze względów organizacyjnych oraz w trosce o komfort dzieci nie zalecamy odwiedzin podczas obozu trwającego krócej niż 8 dni. W wyjątkowych przypadkach istnieje możliwość odwiedzin dziecka, jednak wyłącznie po wcześniejszym kontakcie telefonicznym z kierownikiem wypoczynku (min. 24 godziny przed planowanym przyjazdem). 

Ze względu na sportową charakterystykę obozu prosimy nie pakować dzieciom żadnych słodyczy oraz napojów gazowanych i słodzonych. 

Nie, w pierwszy dzień obozu dzieci dzielone są na grupy treningowe pod względem wieku. Ze względu na liczbę wszystkich uczestników, maksymalna różnica wieku to 2 lata. Istnieje możliwość zmiany grupy treningowej na życzenie dziecka, np. jeżeli młodszy o 3 lata kolega jest w innej grupie, a bardzo chcą razem ćwiczyć. 

Ze względów organizacyjnych podział na pokoje dokonywany jest na tydzień przed rozpoczęciem obozu. Podczas tego procesu uwzględnia się następujące kryteria (w kolejności od najważniejszego):

 • płeć,
 • indywidualne preferencje dziecka (przekazane przez rodziców drogą mailową do Koordynatora Projektu),
 • wiek,
 • lokalizacja (jeżeli dziecko jest zawodnikiem Akademii),
 • miejsce zamieszkania, Ze względu na ograniczoną liczbę pokoi oraz całkowitą ilość uczestników, rozbieżność wiekowa uczestników w pokoju może wynosić w wyjątkowych przypadkach 2-3 lata. Chłopcy i dziewczynki nie mogą być razem w pokoju – dotyczy to również rodzeństwa i kuzynostwa. 

Zgłaszanie do biura prośby o przydział do pokoju z bratem/kolegą najpóźniej do 7 dni przed obozem.

Formularz kontaktowy

Drogi Rodzicu!

Przed wysłaniem pytania sprawdź, czy odpowiedź na nie nie została umieszczona w bazie odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania.

NAJCZĘŚCIEJ ZADAWANE PYTANIA