Szczecinek - Obóz piłkarski w niższej cenie! | 28.07 - 03.08.2019 | First Minute | Obozy Akademii Piłkarskiej Reissa
(+48) 507 203 291
obozy@akademiareissa.pl

Program | 28.07 - 03.08.2019 - Obóz piłkarski


 

Lubisz piłkę nożną? Chciałbyś wyjechać ze swoimi kolegami na tygodniowy obóz piłkarski ? Marzy Ci się taki wyjazd, ale ceny takiego obozu do tej pory były za wysokie? Mamy właśnie prawdziwą wakacyjną bombę! Obóz w specjalnej, wakacyjnej cenie już tego lata w Szczecinku!

Jeśli na 3 pytania odpowiedziałeś TAK, to właśnie znaleźliśmy ofertę specjalnie dla Ciebie i Twojej drużyny!
Obóz piłkarski w niższej cenie w Szczecinku z codziennymi treningami na Orliku to specjalnie przygotowana propozycja dla tych, którzy do tej pory nie korzystali z naszych obozów.

SZCZEGÓŁY OBOZU:

 • Obóz piłkarski w Szczecinku skierowany jest do chłopców i dziewczynek w wieku od 7 do 15 lat
 • W trakcie tygodniowego wyjazdu przygotowaliśmy dla zawodników 10 jednostek treningowych, dwie dziennie: rano i po południu.
 • Zawodnicy uprzednio zostaną podzieleni na drużyny tak by trenowali z uczestniami w podobnym wieku oraz o podobnych umiejętnościach
 • Każdego dnia zawodnicy otrzymują trzy posiłki (śniadanie, obiad, kolacje) z wyjątkiem pierwszego i ostatniego dnia. W dniu wyjazdu wyżywienie obejmuje jedynie obiad i kolacje, natomiast w dniu kończącym obóz, śniadanie i obiad. Jeśli z kolei Wasze dziecko uczulone jest na konkretne produkty bądź po prostu posiada nietolerancje żywieniowe – napisz do nas na info@sportujmy.pl, a my przygotujemy menu specjalnie dostosowane do potrzeb Waszego dziecka.
 • Obóz realizowany będzie w ośrodku SOSW im. Jana Brzechwy

Pamiętaj, na obóz piłkarski możesz wybrać się ze swoim najlepszym przyjacielem! Umieścimy Was wtedy w jednym pokoju!

Cena obozu First Minute to 890 zł! Jeśli jednak zbierzesz kolegów i wyjedziecie razem na obóz, otrzymacie od nas jeszcze ofertę jeszcze tańszą. 790 zł za tygodniowy obóz piłkarski! Niżej już się nie da!

A czy warto wybrać się na obóz do Szczecinka?

O to zapytaliśmy Olę Kobę - menadżerkę w Naszej Akademii, która pochodzi właśnie ze Szczecinka: Ogromnie zazdroszczę wszystkim tym, którzy wezmą udział w obozie w Szczecinku, bo to śliczne miasteczko... Myślę, że nawet najpiękniejsze w Polsce. Żałuję, że w tym okresie będę miała sporo pracy, bo z największą przyjemnością pojechałabym jako opiekunka na taki obóz. Mówiąc krótko, językiem młodzieżowym: Szczecinek to sztos!

No cóż! Nie pozostaje nam się nie zgodzić z tą opinią Oli i już teraz zaprosić Was do Szczecinka na obóz piłkarski w niższej cenie!

 

 

W trakcie trwania obozu przygotowaliśmy dla uczestników masę dodatkowych atrakcji takich jak:

Podchody na świeżym powietrzu – to zabawa, której nikomu nie trzeba przedstawiać. Gra łącząca ze sobą elementy przygody i ogromnych emocji z ciągłym przebywaniem na świeżym powietrzu w towarzystwie swoich kolegów.

Szukanie trenerów – budząca najwięcej pozytywnych emocji zabawa polegająca na … szukaniu trenerów. Tak, tak. Ośrodek SOSW im. Jana Brzechwy nie jest taki mały i nie zawsze znalezienie trenera jest takie proste. A ilość zabawy jaką przy okazji mają zarówno zawodnicy jak i trenerzy? O tak, to po prostu trzeba przeżyć.

Beach Soccer – powiedzielibyśmy, że nie samą piłką dziecko żyje, ale w wielu przypadkach to byłoby kłamstwo. Prawdą jest jednak, że futbol uprawiać można nie tylko na boisku dlatego my zapraszamy w trakcie obozu na dodatkowe rozgrywki w piłce nożnej plażowej.

Zabawy w jeziorze – wakacje to czas często ogromnych upałów. A gdzie najlepiej odetchnąć od skwaru jak nie w jeziorze na strzeżonym przez ratownika kąpielisku? Całe szczęście Ośrodek SOSW im. Jana Brzechwy  położony jest nad jeziorem tuż przy strzeżonej plaży.

Wieczorowe Ogniska – A gdy słońce zachodzi i na niebie pojawiają się pierwsze gwiazdy rozpalamy ognisko by poczuć się jak prawdziwi obozowicze. Nic nie daje bowiem wspanialszych wspomnień niż wakacyjne ognisko wśród przyjaciół z boiska.

Gra w kręgle – W przerwach pomiędzy treningami zawodnicy mają możliwość skorzystania z sali, w której znajdują się tory do kręgli. Łapiemy zatem kule w ręce i zbijamy bile rywalizując o to kto będzie miał więcej strików.

Tenis stołowy – a może wśród nowych zawodników znajdą się nowi mistrzowie tenisa stołowego? Nawet jeśli nie to popularny ping-pong jest jedną z najlepszych form rozrywki dla dzieci. Co chwile słyszymy gdy któreś z dzieci krzyczy do swojego kolegi: Stasiu, gramy w pingla?

Bilard – obok kręgli oraz tenisa stołowego nie mogło zabraknąć również bilarda. Nie jest to najprostsza gra dla najmłodszych, ale starsi zawodnicy wielokrotnie potrafili wbić więcej bili w łuzy niż ich trenerzy prezentując przy tym grę niemalże taką jak Ronnie O‘Sullivan

Turniej Gry w FIFA 19 na PlayStation – to chyba największa atrakcja dla wszystkich młodych piłkarzy i teoretycznie powinniśmy ją wymienić na samym początku, by zachęcić wszystkich do udziału w naszym obozie. Stawiamy jednak na atrakcje na świeżym powietrzu, a turnieje gry na PlayStation zostawiamy sobie na wieczory, bo przecież każdy z nas wieczorem chciałby wskoczyć w buty Cristiano Ronaldo czy Leo Messiego i zagrać na Camp Nou lub Old Trafford.  

Analiza meczów i treningów piłkarskich – przecież nasz obóz jest obozem piłkarskim. Wieczorem po odbytych treningach, rozmowa z trenerem i analiza boiskowych poczynań to świetny sposób na to by z obozu wyciągnąć jeszcze więcej, bo przecież znane jest przysłowie, że ten kto nie idzie do przodu, ten się cofa. My więc stawiamy na rozwój w każdym aspekcie, a do analiz dodajemy Odprawy czyli założenia taktyczne jak i przemówienia trenera, ale przede wszystkim rozmowy z zawodnikami.

Oglądanie meczu w telewizji – a jeśli nadarzy się okazja, że w telewizji będzie mecz Realu, Barcelony czy reprezentacji Polski – wtedy siadamy przed telewizory pełni piłkarskiej gorączki i oglądamy widowisko żywo dyskutując na temat jego przebiegu.

Seans filmowy na poduszkach –bierzemy ze sobą poduszki oraz koce i siadamy w głównej sali oglądając wspólnie prześmieszną bajkę czy pouczający film. Jak to w prawdziwym kinie nie może zabraknąć również popcornu. Wiemy, wiemy, że na noc niezdrowo tak się objadać prażoną kukurydzą, ale głęboko wierzymy, że w okresie wakacyjnym rodzice chociaż ten raz przymkną na to oko :)

I wreszcie prawdziwy Hit:

INTERAKTYWNY DYWAN (!) - to bez wątpienia będzie najbardziej oblegane miejsce do spędzenia wieczorno-popołudniowego czasu wolnego. Dywan, który w aktywność wprowadzają dzieci za pomocą ruchu to zabawa nie z tej ziemii!

 

A ponadto!

Każdy z uczestników naszego obozu otrzyma od nas prezent niespodziankę. Co to będzie w tym roku? Tego jeszcze nie możemy zdradzić, podpowiemy jednak, iż nasz prezent przydaje się nie tylko latem  :)

 


 

Szczecinek i SOSW im. Jana Brzechwy


 

Szczecinek – miasto w województwie Zachodnio-Pomorskim, które wbrew pozorom oddalone jest od stolicy województwa Zachodnio – Pomorskiego aż o 200 km i leży całkowicie po przeciwnej stronie tego województwa. Dla porównania ze Szczecinka do Poznania jest około 150 km.

Miasto znajduje się na pograniczu Pojezierza Drawskiego oraz Pojezierza Szczecińskiego i położone jest pomiędzy trzema jeziorami: Trzesiecko, Wielimie i Wilczkowo. Jeśli dodamy do tego rzekę Nizica, liczne kanały przepływające przez miasto oraz piękne miejskie parki to bez wątpienia otrzymamy świetne miejsce do wakacyjnego wypoczynku.

A na jakie warunki możemy liczyć w ośrodku, którym będziemy spali?

SOSW im. Jana Brzechwy, a więc Specjalny Ośrodek Szkolno - Wychowawczy położony jest w cichej i bezpiecznej części na obrzeżach miasta. Tuż za płotem rozciąga się las ze ścieżką rowerową oraz Jezioro Trzesiecko. Na terenie obiektu z kolei znajduje się sala gimnastyczna, siłownia oraz orlik. Wszystkie te obiekty przeznaczone będą do naszego użytku, a ponadto…

Stoły do ping-ponga, stół do bilarda oraz prawdziwy hit(!) dywan interaktywny z ponad pięćdziesięcioma grami!

A o czym dokładnie mowa: Dywan Interaktywny to pomoc dydaktyczna łącząca multimedia z aktywnością ruchową. Zawiera bogatą ofertę gier zabaw i quizów i aranżowanych sytuacji edukacyjnych, które angażują dzieci w obrębie interaktywnej podłogi czy stołu. Dywan w aktywność wprowadzają dzieci za pomocą własnego ruchu. Zabawa gwarantowana!

Na terenie SOSW w Szczecinku do naszej dyspozycji będzie również 6 świetlic z pełnym wyposażeniem RTV do organizowania gier i zabaw, a w okolicy 1,5 km znajduje się strzeżona plaża. Dojazd na plaże autobusem bezpośrednio sprzed ośrodka.

Cena


Cena FIRST MINUTE: 890 zł*

W cenie zapewniamy:

 • Zakwaterowanie w ośrodku SOSW im. Jana Brzechwy
 • Wyżywienie dostosowane kalorycznie do intensywności treningów,
 • Opieka jednego trenera na maksymalnie 15 osób,
 • Ubezpieczenie NNW,
 • Codzienne treningi pod okiem wykwalifikowanego trenera.
 • Dojazd autokarem z Poznania**
 • Wszystkie atrakcje, o których mowa w opisie obozu takie jak np. bowling czy bilard

* Cena zawiera wszystkie rabaty i pomocje. 

** Wyjazd na obóz podstawionym autokarem spod hali Widowiskowo-Sportowej Arena w niedzielę w godzinach porannych. Dokładna godzina wyjazdu oraz informacje na temat tego przez jakie miejscowości będzie autobus przejeżdżał otrzymają Państwo w specjalnym mailu na tydzień przed obozem.

Dokumenty do pobrania


Warunkiem koniecznym uczestnictwa w obozie jest dostarczenie ostatecznie na 3 dni robocze przed rozpoczęciem wypoczynku wypełnionej Karty kwalifikacyjnej oraz Załącznika nr 3. Poniżej do pobrania komplet dokumentów*.

Dokumenty uczestnika obozu >>

*nie dotyczy umowy podpisywanej systemem online przy rejestracji


Inne proponowane wyjazdy


Formularz kontaktowy

Drogi użytkowniku!

Przed wysłaniem pytania sprawdź, czy odpowiedź na nie nie została umieszczona w bazie odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania.

NAJCZĘŚCIEJ ZADAWANE PYTANIA