Wołów - Obóz piłkarski | 7 - 13.07.2019 | First Minute | Obozy Akademii Piłkarskiej Reissa
(+48) 507 203 291
obozy@akademiareissa.pl

Program | 07 - 13.07.2019 - Obóz piłkarski


 

Piłka nożna to cały Twój świat, a treningi na lokalizacji dwa razy w tygodniu to za mało? Świetnie! Spędź z nami odjazdowy tydzień w Wołowie na obozie piłkarskim, w trakcie którego zaspokoisz swoje wszystkie piłkarskie potrzeby. Nasze obozy łączą ze sobą wszystko to co potrzeba najmłodszym piłkarzom: profesjonalne treningi pod okiem wykwalifikowanej kadry z dobrą zabawą w gronie najlepszych przyjaciół, ale też nowopoznanych kolegów. Korzystamy również z najlepszej bazy, która pozwala nam na przeprowadzanie treningów zgodnie z przyjętymi w naszej akademii standardami. A chcecie wiedzieć więcej: co, jak i gdzie?

To zapraszamy do lektury:

SZCZEGÓŁY OBOZU:

 • Obóz piłkarski w Dolsku skierowany jest do chłopców i dziewczynek w wieku od 7 do 15 lat
 • W trakcie tygodniowego wyjazdu przygotowaliśmy dla zawodników 10 jednostek treningowych, dwie dziennie: rano i po południu.
 • Każdego dnia zawodnicy otrzymują trzy posiłki (śniadanie, obiad, kolacje) z wyjątkiem pierwszego i ostatniego dnia. W dniu wyjazdu wyżywienie obejmuje jedynie obiad i kolacje, natomiast w dniu kończącym obóz, śniadanie i obiad. Jeśli z kolei Wasze dziecko uczulone jest na konkretne produkty bądź po prostu posiada nietolerancje żywieniowe – napisz do nas na info@sportujmy.pl, a my przygotujemy menu specjalnie dostosowane do potrzeb Waszego dziecka.

A ponadto:

Zabawy w basenie - jeśli wody będzie nam mało będziemy mogli wyszaleć się w wolnym czasie wspólnie z naszymi trenerami, bo przecież basen będzie na terenie ośrodka dostępny do nas od rana do wieczora

Podchody na świeżym powietrzu – to zabawa, której nikomu nie trzeba przedstawiać. Gra łącząca ze sobą elementy przygody i ogromnych emocji z ciągłym przebywaniem na świeżym powietrzu w towarzystwie swoich kolegów.

Szukanie trenerów – budząca najwięcej pozytywnych emocji zabawa polegająca na … szukaniu trenerów. Tak, tak. Ośrodek OSiR nie jest taki mały i nie zawsze znalezienie trenera jest takie proste. A ilość zabawy jaką przy okazji mają zarówno zawodnicy jak i trenerzy? O tak, to po prostu trzeba przeżyć.

Beach Soccer – powiedzielibyśmy, że nie samą piłką dziecko żyje, ale w wielu przypadkach to byłoby kłamstwo. Prawdą jest jednak, że futbol uprawiać można nie tylko na boisku dlatego my zapraszamy w trakcie obozu na dodatkowe rozgrywki w piłce nożnej plażowej.

Tenis stołowy – a może wśród nowych zawodników znajdą się nowi mistrzowie tenisa stołowego? Nawet jeśli nie to popularny ping-pong jest jedną z najlepszych form rozrywki dla dzieci. Co chwile słyszymy gdy któreś z dzieci krzyczy do swojego kolegi: Stasiu, gramy w pingla?

Bilard – obok kręgli oraz tenisa stołowego nie mogło zabraknąć również bilarda. Nie jest to najprostsza gra dla najmłodszych, ale starsi zawodnicy wielokrotnie potrafili wbić więcej bili w łuzy niż ich trenerzy prezentując przy tym grę niemalże taką jak Ronnie O‘Sullivan

Turniej Gry w FIFA 19 na PlayStation – to chyba największa atrakcja dla wszystkich młodych piłkarzy i teoretycznie powinniśmy ją wymienić na samym początku, by zachęcić wszystkich do udziału w naszym obozie. Stawiamy jednak na atrakcje na świeżym powietrzu, a turnieje gry na PlayStation zostawiamy sobie na wieczory, bo przecież każdy z nas wieczorem chciałby wskoczyć w buty Cristiano Ronaldo czy Leo Messiego i zagrać na Camp Nou lub Old Trafford.  

Seans filmowy na poduszkach –bierzemy ze sobą poduszki oraz koce i siadamy w głównej sali oglądając wspólnie prześmieszną bajkę czy pouczający film. Jak to w prawdziwym kinie nie może zabraknąć również popcornu. Wiemy, wiemy, że na noc niezdrowo tak się objadać prażoną kukurydzą, ale głęboko wierzymy, że w okresie wakacyjnym rodzice chociaż ten raz przymkną na to oko :)Każdy z uczestników naszego obozu otrzyma od nas prezent niespodziankę. Co to będzie w tym roku? Tego jeszcze nie możemy zdradzić, podpowiemy jednak, iż nasz prezent przydaje się nie tylko latem  :)

Wołów i OSiR


Wołów – niewielkie miasteczko w województwie Dolnośląskim, znajdujące się niecałe 50 km na północny-zachód od Wrocławia, na wysokości Lubina, w odległości około 150 km od Poznania oraz 120 km od Zielonej Góry.

To malowniczo położone miasto nad rzeką Juszką jest jednym z najstarszych grodów na Śląsku. W obrębie terenu gminy znajdują się rozległe lasy, rzeki czy stawy rybne oraz przede wszystkim Park Krajobrazowy Dolina Jezierzycy.

Wśród walorów turystycznych okolicy należy wymienić przede wszystkim perłę śląskiej architektury – pocysterski zespół pałacowo-klasztorny w Lubiążu. Jest to jeden z największych tego typu obiektów w Europie. W Wołowie natomiast warto zobaczyć wzniesiony w drugiej połowie XV w. Ratusz, a także Zamek Piastowski datowany na 1157 r. w późniejszych latach przebudowywany, którego obecny kształt nadano na początku XX w oraz niewielki acz niesamowicie urokliwy rynek.

OSiR Wołów – Ośrodek Sportu i Rekreacji Wołów to nowoczesna baza sportowo – rekreacyjna oferująca ponadto wysokiej jakości miejsca noclegowe w pokojach 1,2,3 i 4 osobowych. Wszystkie pokoje są z łazienkami, telewizorem oraz dostępem do Internetu (WiFi).

 

Na terenie ośrodka znajdują się ponadto stoł do bilardu czy stoły do ping-ponga

Do dyspozycji w trakcie trwania obozu będziemy mieć  także nowoczesne obiekty sportowe:

 1. wielofunkcyjna hala sportowa
 2. dziewięciometrowa sztuczna ścianka wspinaczkowa
 3. boisko duże z naturalną nawierzchnią – płyta stadionu MKP Wołów
 4. boisko ze sztuczną nawierzchnią typu Orlik
 5. kompleks basenów:
 • odkryty basen o wymiarach olimpijskich
 • odkryty basen treningowy
 • odkryty basen z podgrzewaną wodą i masażami wodnymi
 • odkryty brodzik dla dzieci z atrakcjami wodnymi w tym m.in. 50-metrowa zjeżdżalnia
 • tereny zielone przeznaczone do plażowania
 • boisko do siatkówki plażowej oraz koszykówki

             

Więcej informacji na stronie internetowej ośrodka http://osirwolow.pl/

 

Cena


Cena: 1090

W cenie zapewniamy:

 • Zakwaterowanie w OSiR Wołów
 • Wyżywienie dostosowane kalorycznie do intensywności treningów,
 • Opieka jednego trenera na maksymalnie 15 osób,
 • Ubezpieczenie NNW,
 • Codzienne treningi pod okiem wykwalifikowanych trenerów.
 • Dojazd autokarem z Poznania*
 • Wszystkie atrakcje, o których mowa w opisie obozu takie jak np. bowling czy bilard

* Wyjazd na obóz podstawionym autokarem spod hali Arena - Poznań w niedzielę w godzinach porannych. Dokładna godzina wyjazdu oraz informacje na temat tego przez jakie miejscowości będzie autobus przejeżdżał otrzymają Państwo w specjalnym mailu na tydzień przed obozem.

Dokumenty do pobrania


Warunkiem koniecznym uczestnictwa w obozie jest dostarczenie ostatecznie na 3 dni robocze przed rozpoczęciem wypoczynku wypełnionej Karty kwalifikacyjnej oraz Załącznika nr 3. Poniżej do pobrania komplet dokumentów*.

Dokumenty uczestnika obozu >>

*nie dotyczy umowy podpisywanej systemem online przy rejestracji


Inne proponowane wyjazdy


Formularz kontaktowy

Drogi użytkowniku!

Przed wysłaniem pytania sprawdź, czy odpowiedź na nie nie została umieszczona w bazie odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania.

NAJCZĘŚCIEJ ZADAWANE PYTANIA