Sędzinko - Obóz piłkarski w nowopowstałym Dworku Matecznik | 14 - 20.07.2019 | First Minute | Obozy Akademii Piłkarskiej Reissa
(+48) 507 203 291
obozy@akademiareissa.pl

Program | 14 - 20.07.2019 - Obóz piłkarski


 

Obóz piłkarski w Dworku Matecznik – to wyjątkowa oferta jakiej dotąd jeszcze nie było.  Już teraz zapraszamy wszystkich do aktywnego spędzenia wakacji w nowopowstającym ośrodku wypoczynkowym, o najwyższych standardach, znajdującym się w Sędzinku, koło Buku, o pięknie brzmiącej nazwie ‘Matecznik’.

W trakcie tygodniowego wyjazdu piłkarskiego realizować będziemy program specjalnie przygotowany przez trenerów z Akademii Piłkarskiej Reissa, który już od lat sprawdza się na naszych obozach. Teraz to doświadczenie wyciągnięte z zeszłych lat zabieramy ze sobą do nowego obiektu Matecznik w Sędzinku, który ma być perełką w naszej wakacyjnej ofercie na najbliższe lata.

A czy warto wybrać ten nowy obiekt oraz czym w ogóle jest Matecznik? Odpowiedzi na to pytanie znajdą Państwo w zakładce ‘Zakwaterowanie’.

Dodamy tylko, iż nazwa ‘Matecznik’ idealnie oddaje klimat miejsca, które właśnie powstaje w Sędzinku – 20 km na Zachód od Poznania, nieopodal Buku i Autostrady A2)

Zapraszamy więc już teraz na nasz obóz w świetnej lokalizacji, 20 km od Poznania!

SZCZEGÓŁY OBOZU:

 • Obóz piłkarski w Sędzinku skierowany jest do chłopców i dziewczynek w wieku od 7 do 15 lat
 • W trakcie tygodniowego wyjazdu przygotowaliśmy dla zawodników minimum 10 jednostek treningowych, dwie dziennie: rano i po południu.
 • Zawodnicy podzieloni są na konkretne grupy, zgodnie z przedziałem wiekowym oraz umiejętnościami, tak by zniwelować różnice pomiędzy konkretnymi zawodnikami
 • Zawodnikami w trakcie trwania obozu opiekuje się wykwalifikowana kadra trenerska z Akademii Piłkarskiej Reissa oraz kierownicy ośrodka pełniący również funkcje opiekunów.
 • Każdego dnia zawodnicy otrzymują trzy posiłki (śniadanie, obiad, kolacje) z wyjątkiem pierwszego i ostatniego dnia. W dniu wyjazdu wyżywienie obejmuje jedynie obiad i kolacje, natomiast w dniu kończącym obóz, śniadanie i obiad. Jeśli z kolei Wasze dziecko uczulone jest na konkretne produkty bądź po prostu posiada nietolerancje żywieniowe – napisz do nas na info@sportujmy.pl, a my przygotujemy menu specjalnie dostosowane do potrzeb Waszego dziecka.

Pamiętaj, na obóz piłkarski możesz wybrać się ze swoim najlepszym przyjacielem! Umieścimy Was wtedy w jednym pokoju!

W trakcie trwania obozu przygotowaliśmy dla uczestników masę dodatkowych atrakcji takich jak:

Podchody na świeżym powietrzu – to zabawa, której nikomu nie trzeba przedstawiać. Gra łącząca ze sobą elementy przygody i ogromnych emocji z ciągłym przebywaniem na świeżym powietrzu w towarzystwie swoich kolegów.

Szukanie trenerów – budząca najwięcej pozytywnych emocji zabawa polegająca na … szukaniu trenerów. Tak, tak. Dworek Matecznik nie jest taki mały i nie zawsze znalezienie trenera jest takie proste. A ilość zabawy jaką przy okazji mają zarówno zawodnicy jak i trenerzy? O tak, to po prostu trzeba przeżyć.

Zabawy w basenie – wakacje to czas często ogromnych upałów. A gdzie najlepiej odetchnąć od skwaru jak nie w basenie znajdującym się na terenie obiektu?

Wieczorowe Ogniska – A gdy słońce zachodzi i na niebie pojawiają się pierwsze gwiazdy rozpalamy ognisko by poczuć się jak prawdziwi obozowicze. Nic nie daje bowiem wspanialszych wspomnień niż wakacyjne ognisko wśród przyjaciół z boiska.

Tenis stołowy – a może wśród nowych zawodników znajdą się nowi mistrzowie tenisa stołowego? Nawet jeśli nie to popularny ping-pong jest jedną z najlepszych form rozrywki dla dzieci. Co chwile słyszymy gdy któreś z dzieci krzyczy do swojego kolegi: Stasiu, gramy w pingla?

Turniej Gry w FIFA 19 na PlayStation – to chyba największa atrakcja dla wszystkich młodych piłkarzy i teoretycznie powinniśmy ją wymienić na samym początku, by zachęcić wszystkich do udziału w naszym obozie. Stawiamy jednak na atrakcje na świeżym powietrzu, a turnieje gry na PlayStation zostawiamy sobie na wieczory, bo przecież każdy z nas wieczorem chciałby wskoczyć w buty Cristiano Ronaldo czy Leo Messiego i zagrać na Camp Nou lub Old Trafford.  

Analiza meczów i treningów piłkarskich – przecież nasz obóz jest obozem piłkarskim. Wieczorem po odbytych treningach, rozmowa z trenerem i analiza boiskowych poczynań to świetny sposób na to by z obozu wyciągnąć jeszcze więcej, bo przecież znane jest przysłowie, że ten kto nie idzie do przodu, ten się cofa. My więc stawiamy na rozwój w każdym aspekcie, a do analiz dodajemy Odprawy czyli założenia taktyczne jak i przemówienia trenera, ale przede wszystkim rozmowy z zawodnikami.

Oglądanie meczu w telewizji – a jeśli nadarzy się okazja, że w telewizji będzie mecz Realu, Barcelony czy reprezentacji Polski – wtedy siadamy przed telewizory pełni piłkarskiej gorączki i oglądamy widowisko żywo dyskutując na temat jego przebiegu.

Seans filmowy na poduszkach –bierzemy ze sobą poduszki oraz koce i siadamy w głównej sali oglądając wspólnie prześmieszną bajkę czy pouczający film. Jak to w prawdziwym kinie nie może zabraknąć również popcornu. Wiemy, wiemy, że na noc niezdrowo tak się objadać prażoną kukurydzą, ale głęboko wierzymy, że w okresie wakacyjnym rodzice chociaż ten raz przymkną na to oko :)

A ponadto!

Każdy z uczestników naszego obozu otrzyma od nas prezent niespodziankę. Co to będzie w tym roku? Tego jeszcze nie możemy zdradzić, podpowiemy jednak, iż nasz prezent przydaje się nie tylko latem  :)

Sędzinek - Dworek Matecznik


 

„To będzie miejsce inne niż wszystkie. Miejsce, do którego będzie chciało się wracać po nowe doświadczenia”.

Tak o sobie piszą właściciele ośrodka Matecznik w Sędzinku (20 km na zachód od Poznania, nieopodal Buku) i taki też powinien być prawdziwy Matecznik. Pisał już o tym 200 lat temu w Panu Tadeuszu sam Adam Mickiewicz opisując Matecznik jako miejsce schronienia, spokoju, oaze bezpieczeństwa oraz swoisty dom dla wszystkich, którzy w nim przebywali. I właśnie słowo Dom jest kluczowe przy opisie naszego nowego obiektu. Ośrodek o bogatej historii sięgającej XIX wieku od lat stawia na harmonie z naturą i wartości szczególne cenne w dzisiejszych czasach, o czym przeczytamy w broszurze Dworku: W świecie gdzie wartości schodzą na dalszy plan, a kluczowym staje się pogoń za pieniądzem i konsumpcją ludzie potrzebują miejsca, w którym będą mogli przemyśleć i uszanować to co jest dla nich ważne (…)

Dworek Matecznik to kompleks historycznych budynków aktualnie przechodzących renowacje. Celem właścicieli jest unowocześnienie ośrodka i dostosowanie go do najwyższych standardów z zachowaniem historycznej rysy i wyjątkowego klimatu:  

Pierwsze wzmianki na temat obiektu sięgają XIX w. Majątek wraz z przyległymi terenami rozciągał się od Dusznik aż po Buk i należał do rodziny Kuraszów. Na przestrzeni lat w wyniku nacjonalizacji, areał ziemski się kurczył. Historyczne budynki wraz z zabytkowym piecem przetrwały jednak po dziś dzień i właśnie przeżywają swoją „drugą młodość”.

 

Na terenie Dworku po ukończeniu renowacji znajdować się będą:

 •  boisko trawiaste do piłki nożnej z nawierzchnią naturalną
 •  boisko piaszczyste do piłki plażowej, siatkówki oraz boule
 •  interaktywny plac zabaw
 •  basen i strefa wypoczynku
 •  pole do minigolfa
 •  strefa chillout z hamakami
 •  ekologiczny ogródek
 •  zarybiony staw
 •  zagrody dla zwierząt
 •  polana grillowa

A ponadto Strefa SPA z sauną, grotą solną czy siłownią.

Cena


Cena FIRST MINUTE: 1090 zł*

W cenie zapewniamy:

 • Zakwaterowanie w hotelu,
 • Wyżywienie dostosowane kalorycznie do intensywności treningów,
 • Opieka jednego trenera na maksymalnie 15 osób,
 • Ubezpieczenie NNW,
 • Codzienne treningi pod okiem wykwalifikowanego trenera.
 • Dojazd autokarem z Poznania**
 • Wszystkie atrakcje, o których mowa w opisie obozu

* Cena zawiera wszystkie rabaty i pomocje. 

** Wyjazd na obóz podstawionym autokarem spod hali Widowiskowo-Sportowej Arena w niedzielę w godzinach porannych. Dokładna godzina wyjazdu oraz informacje na temat tego przez jakie miejscowości będzie autobus przejeżdżał otrzymają Państwo w specjalnym mailu na tydzień przed obozem.

Dokumenty do pobrania


Warunkiem koniecznym uczestnictwa w obozie jest dostarczenie ostatecznie na 3 dni robocze przed rozpoczęciem wypoczynku wypełnionej Karty kwalifikacyjnej oraz Załącznika nr 3. Poniżej do pobrania komplet dokumentów*.

Dokumenty uczestnika obozu >>

*nie dotyczy umowy podpisywanej systemem online przy rejestracji

 


Inne proponowane wyjazdy


Formularz kontaktowy

Drogi użytkowniku!

Przed wysłaniem pytania sprawdź, czy odpowiedź na nie nie została umieszczona w bazie odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania.

NAJCZĘŚCIEJ ZADAWANE PYTANIA