Co nas wyróżnia? Zapoznaj się z naszymi przewagami! | Obozy Akademii Piłkarskiej Reissa
(+48) 519 400 071

Co nas wyróżnia? Zapoznaj się z naszymi przewagami!

wróć na stronę główną
 
Doświadczenie

Przez 10 lat działalności udało nam się poznać oczekiwania naszych klientów. Staramy się, aby nasza oferta była szeroka i atrakcyjna, dlatego przygotowaliśmy naprawdę szeroki wachlarz naszych obozów. W naszej ofercie znajdują się standardowe obozy takie, jak piłkarskie, pływackie, Activ, rodzinne i survivalowe, a także kilka naszych nowości: obóz LEGO, Minecraft, siatkarski, rowerowy i rekreacyjny.

Sprawdź turnusy

 

Bezpieczeństwo

Priorytetem dla nas jest zapewnienie uczestnikom obozów bezpieczeństwa. Opiekunami grup są nasi najlepsi trenerzy i wychowawcy. Ponadto każdy wyjazd zgłaszany jest do Kuratorium Oświaty oraz Inspekcji Sanitarnej. W związku z tym jesteśmy zobowiązani spełnić określone wymogi, by kontrole tych instytucji przebiegały bez zarzutu i tak właśnie jest! Twoje dziecko na naszym obozie jest otoczone odpowiednią opieką, a także ma zagwarantowanie odpowiednie warunki do wypoczynku.

Zapewniamy także ubezpieczenie NNW, czyli ubepieczenie następstw nieszczęśliwych wypadków. Dokładamy wszelkich starań, by Twoje dziecko z obozu wróciło zadowolone, a przede wszystkim zdrowe. Jesteśmy jednak przezorni i dbamy o to, aby w razie nieszczęśliwej sytuacji losowej Twoje dziecko otrzymało pomoc. 

Kadra trenerska przechodzi też kurs udzielania pierwszej pomocy. Powiadamiamy także miejscowe szpitale i najbliższą przychodnię lekarską o organizowanym przez nas wypoczynku. 

 
Cena a jakość

Na tle innych ofert dostępnych na rynku nasza wyróżnia najlepszym stosunkiem jakości (obiekty, kompleksowość) do ceny, co sprawia że nasze obozy są tańsze od konkurencji nawet o kilkaset złotych oraz dostosowane do możliwości finansowych naszych klientów.

Ceny zaczynają się już od 990 złotych w ośrodkach o wysokiej jakości zakwaterowania  (czytaj więcej..)

Ponadto na każdym obozie, dzieci zagwarantowane mają różnorodne atrakcje, pełne wyżywienie, transport
i ubezpieczenie oraz opiekę najlepszych wychowawców. 

Zaufana baza hotelowa

Uczestnicy trenują na nowoczesnych obiektach sportowych i nocują w ośrodkach o wysokim standardzie. Możemy pochwalić się współpracą z Hotelem Rodan-Groklin, czy Ośrodkiem Adria w Rewalu. Naszą stałą bazą wakacyjną, jest Dolsk i Villa Natura. Obozy w Dolsku cieszą się bardzo dużym powodzeniem. Zarówno ośrodek, jak i organizacja czasu dla dzieci stoją na bardzo wysokim poziomie, co pozwala zadowolić nawet najbardziej wymagających Klientów.

 

W tym roku zachęcamy do skorzystania z następujących ośrodków: 

Sprawdź nasze miejsca >>

 

Zaufaj nam! Zapraszamy na wakacje z Obozami Akademii. Tylko do 12.04 otrzymasz rabat 200zł od ceny regularnej w ramach oferty First Minute. 

Zobacz ofertę >>


Chętnie słuchamy Twoich uwag i sugestii. Podziel się z nami swoją opinią na temat modelu organizacji obozów Akademii. Napisz do nas na obozy@akademiareissa.pl

 

WRÓĆ NA STRONĘ GŁÓWNĄ

Formularz kontaktowy

Drogi Rodzicu!

Przed wysłaniem pytania sprawdź, czy odpowiedź na nie nie została umieszczona w bazie odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania.

NAJCZĘŚCIEJ ZADAWANE PYTANIA