Obóz Piłkarski | Poznań | ZIMA 2020 | Obozy Akademii Piłkarskiej Reissa
(+48) 519 400 071

Program | 26 stycznia - 1 lutego 2020 - Obóz Piłkarski


Nie chcesz rezygnować z treningów w czasie ferii, ale potrzebujesz naładować akumulatory. Nic tak nie uatrakcyjni ferii jak wyjazd do APR Dębiec! Podczas obozu piłkarskiego nie tylko będziesz uczestniczył w codziennych treningach z profesjonalną kadrą, ale również weźmiesz udział w grach integracyjnych. Obóz skierowany jest do chłopców i dziewczynek w wieku 8-15 lat. W programie obozu:

  • Mnóstwo gry zespołowej, pełna integracja z piłką nożną i wiele innych atrakcji dla wszystkich uczestników! koncentracja na podstawowych technikach piłkarskich,
  • Trening ogólnorozwojowy "Jemy zdrowo i na sportowo", czyli jak być dobrym sportowcem przez zdrowy styl życia i odpowiednie odżywianie,
  • Analizowanie z trenerem akcji i sytuacji meczowych z lig europejskich

Ponadto organizujemy mnóstwo zabaw i konkursów, w tym między innymi:

  • Turnieje wiedzy – Nie tylko praktyka, ale i teoria! Wykaż się wiedzą podczas sportowego quizu!
  • Gry i zabawy terenowe – doskonała okazja na super integrację z rówieśnikami (w przypadku sprzyjającej zimowej pogody)
  • Animacje czasu wolnego – z nami nuda przegrywa!
  • Gry planszowe i turnieje na konsolach umilą Wam zimowe wieczory.

Każdy uczestnik obozu otrzyma pamiątkowy dyplom oraz oryginalną koszulkę marki Joma.

APR Dębiec


APR Arena Dębiec, nowoczesny obiekt sportowy powstał we współpracy z Zespołem Szkolno-Przedszkolnym nr 2 oraz Miastem Poznań. Arena Dębiec jest kompleksem bardzo nowoczesnym. Oprócz boiska ze sztuczną nawierzchnią, hali pneumatycznej, w obiekcie dostępne będą także siłownia, centrum fizjoterapii. Arena Dębiec wyposażona zostanie także w zaplecze gastronomiczne. Przy tym kompleksie sportowym działa już internat i hotel.

Cena


Cena regularna: 1390 zł

Cena first minute (do 31.10): 1190 zł

W cenie obozu zawarte są 3 posiłki dziennie (śniadanie, obiad, kolacje). Wyjątkiem jednak będzie pierwszy i ostatni dzień. W dniu przyjazdu wyżywienie obejmować będzie obiad i kolacje, natomiast w dniu kończącym obóz - śniadanie i obiad. Śniadania i kolacje wydawane są w formie bufetu szwedzkiego. Jeśli natomiast Twoje dziecko uczulone jest na konkretne produkty bądź po prostu posiada nietolerancje żywieniowe - napisz do nas na info@sportujmy.pl. Dopasujemy menu do potrzeb Twojej pociechy. Pamiętaj, że Twoje dziecko może wybrać się na obóz wraz ze swoim najlepszym przyjacielem! My umieścimy ich wtedy w jednym pokoju! 

Dokumenty do pobrania


Warunkiem koniecznym uczestnictwa w obozie jest dostarczenie ostatecznie na 3 dni robocze przed rozpoczęciem wypoczynku wypełnionej Karty kwalifikacyjnej oraz Załącznika nr 3. Poniżej do pobrania komplet dokumentów*.

Dokumenty uczestnika obozu >>

*nie dotyczy umowy podpisywanej systemem online przy rejestracji


Inne proponowane wyjazdy


Formularz kontaktowy

Drogi Rodzicu!

Przed wysłaniem pytania sprawdź, czy odpowiedź na nie nie została umieszczona w bazie odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania.

NAJCZĘŚCIEJ ZADAWANE PYTANIA