Obóz Bramkarski | Grodzisk Wlkp. | ZIMA 2020 | Obozy Akademii Piłkarskiej Reissa
(+48) 519 400 071

Jeśli Twoje dziecko uwielbia piłkę nożną i potrzebuje sporo ruchu, zorganizuj mu atrakcyjne, pełne sportu ferie! Obozy bramkarskie dla dzieci, organizowane przez nas w Kępnie to znakomity pomysł na aktywny wypoczynek w bogato wyposażonej bazy sportowej. Ofertę kierujemy do chłopców i dziewczynek w wieku od 7 do 15 lat.

Co zapewniamy?

  • Długie godziny treningów bramkarskich, możliwość pełnej integracji z futbolem i mnóstwo atrakcji dla wszystkich uczestników!
  • Obóz skierowany jest do chłopców i dziewczynek w wieku 7-15 lat.
  • koncentracja na podstawowych technikach bramkarskich, trening wszechstronny,
  • "jemy zdrowo i na sportowo", czyli jak być dobrym sportowcem przez zdrowy styl życia i odpowiednie odżywianie, oglądanie akcji i sytuacji meczowych oraz analiza z trenerem.

Ponadto organizujemy mnóstwo zabaw i konkursów, w tym między innymi:

  • Gry i zabawy terenowe – (w przypadku sprzyjającej zimowej pogody) wspaniała szansa na jeszcze lepszą integrację z kolegami z drużyny i obozu.
  • Animacje czasu wolnego – z nami nuda nie ma szans!
  • Zimowe wieczory spędzone w miłym towarzystwie podczas rozgrywek gier planszowych i na konsolach.
  • Turnieje wiedzy – ile bramek strzelił Ronaldo, co wiesz o trenerze reprezentacji?

Wykaż się podczas sportowego quizu! Na każdego uczestnika obozu czeka oryginalna koszulka marki Joma oraz dyplom.

Hotel Rodan – Groklin jest idealnym miejscem na piłkarskie rozgrywki i wypoczynek. Na terenie hotelu znajdują się aż cztery boiska treningowe odpowiadające wszystkim standardom UEFA oraz FIFA, na których regularnie do rozgrywek sportowych przygotowują się Kluby Ekstraklasy.

Cena


Cena regularna: 1490 zł

Cena first minute (do 31 października) - 1290 zł

W cenie obozu zawarte są 3 posiłki dziennie (śniadanie, obiad, kolacje). Wyjątkiem jednak będzie pierwszy i ostatni dzień. W dniu przyjazdu wyżywienie obejmować będzie obiad i kolacje, natomiast w dniu kończącym obóz - śniadanie i obiad. Śniadania i kolacje wydawane są w formie bufetu szwedzkiego. Jeśli natomiast Twoje dziecko uczulone jest na konkretne produkty bądź po prostu posiada nietolerancje żywieniowe - napisz do nas na info@sportujmy.pl. Dopasujemy menu do potrzeb Twojej pociechy. Pamiętaj, że Twoje dziecko może wybrać się na obóz wraz ze swoim najlepszym przyjacielem! My umieścimy ich wtedy w jednym pokoju! 

Dokumenty do pobrania


Warunkiem koniecznym uczestnictwa w obozie jest dostarczenie ostatecznie na 3 dni robocze przed rozpoczęciem wypoczynku wypełnionej Karty kwalifikacyjnej oraz Załącznika nr 3. Poniżej do pobrania komplet dokumentów*.

Dokumenty uczestnika obozu >>

*nie dotyczy umowy podpisywanej systemem online przy rejestracji


Inne proponowane wyjazdy


Formularz kontaktowy

Drogi Rodzicu!

Przed wysłaniem pytania sprawdź, czy odpowiedź na nie nie została umieszczona w bazie odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania.

NAJCZĘŚCIEJ ZADAWANE PYTANIA