Poczuj się jak ulubiony piłkarz - Obóz Treningu Indywidualnego Champions Camp! - Obozy Akademii Piłkarskiej Reissa
(+48) 519 400 071 (pon-pt od 8:00-16:00)
obozy@akademiareissa.pl

Poczuj się jak ulubiony piłkarz - Obóz Treningu Indywidualnego Champions Camp!

wróć na stronę główną

Chciałbyś poczuć się jak Messi lub Mbappé? W te wakacje masz taką możliwość! Obóz Treningu Indywidualnego Champions Camp stoi przed tobą otworem. Indywidualne podejście to motto całego wyjazdu. Mnóstwo atrakcji, które pomogą ci rozwinąć skrzydła w dalszej karierze.

Dlaczego warto pojechać na Obóz Treningu Indywidualnego?

Wszyscy najlepsi piłkarze mają za sobą sztab ludzi dbających o ich komfort i rozwój. Jeśli marzysz o specjalistycznym podejściu oraz pełnej opiece, tego lata jest to możliwe. Na wyjeździe czekają na ciebie specjaliści od fizjoterapii, dietetyki oraz psychologii. Zadbamy o wszystkie potrzeby przyszłych mistrzów.

Komunikacja w sporcie

Gra w zagranicznym klubie to cel wielu młodych piłkarzy, co jednak z komunikacją? Nie musisz bać się języka, Champions Camp zapewnia lekcje angielskiego nastawione na piłkę nożną. Z nami podszkolisz swoje umiejętności i zyskasz pewność siebie na boisku.

Grupy treningowe

Na obozie doświadczysz również indywidualnego podejścia ze strony trenerów – najważniejszych osób mających wpływ na twój rozwój. Treningi prowadzone są w małych grupach, maksymalnie ośmioosobowych, pod okiem czujnych opiekunów. Wyłapią oni każdy błąd i doprowadzą technikę gry do perfekcji.

Nie zapominamy również o regeneracji! Po intensywnym treningu na pewno przyda Ci się chwila relaksu. Zabawy w basenie, gra w kręgle lub mecz na korcie tenisowym.

Przekonaliśmy Cię? Zobacz Champions Camp!

WRÓĆ NA STRONĘ GŁÓWNĄ

Formularz kontaktowy

Drogi Rodzicu!

Przed wysłaniem pytania sprawdź, czy odpowiedź na nie nie została umieszczona w bazie odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania.

NAJCZĘŚCIEJ ZADAWANE PYTANIA