Kadra - Obozy Akademii Piłkarskiej Reissa
(+48) 519 400 071
obozy@akademiareissa.pl

Kadra

Zapisy

 

 

 

Kadra Trenerska

System szkolenia Akademii Piłkarskiej Reissa może być realizowany wyłącznie przy udziale wykwalifikowanej kadry, która składa się z ponad 270 trenerów oraz 390 asystentów. Sztab naszej szkółki piłkarskiej posiada doświadczenie oraz wiedzę w zakresie pracy z młodymi piłkarzami, która poparta jest licznymi szkoleniami, kursami oraz stażami trenerskimi odbytymi nie tylko na terenie naszego kraju, ale także w najlepszych europejskich klubach. Szkoleniowcy, oprócz umiejętności trenerskich, wykazują się także podejściem pedagogicznym. Każdy z trenerów posiada niezbędne uprawienia wymagane przez Kuratorium Oświaty - zaświadczenie o niekaralności, aktualne badania lekarskie oraz kurs wychowawcy. 

Dla trenerów Akademii ważna jest systematyczność i ciągłość treningu, dlatego istotnym elementem są również wyjazdy na obozy piłkarskie wraz ze swoją grupą w trakcie ferii i wakacji. Przedstawiamy trenerów, którzy od lat biorą udział w obozach oraz koordynują prace innych szkoleniowców podczas wyjazdów:

 

 

Marek Pawłowski

dyrektor ds. Sportu w Akademii Piłkarskiej Reissa, kiedyś trener m.in. 3-ligowego GKSu Dopiewo, czy Kotwicy Kórnik oraz asystent Piotra Reissa w Tarnovii Tarnowo Podgórne. Od 10 lat jest kierownikiem obozów organizowanych przez Akademię Piłkarską Reissa. Ze względu na swoje wieloletnie doświadczenie jest autorytetem zarówno dla innych trenerów, jak i dla zawodników. W swojej pracy kieruje się zasadą indywidualizacji w podejściu do zawodnika, dba o jego sportowy rozwój.  

 

 

 

 

 

 

Tomasz Woźniak

zwycięzca plebiscytu na Trenera Roku 2018 organizowanego przez Głos Wielkopolski i Polski Komitet Olimpijski. Trener-profesjonalista. W pracy z młodymi piłkarzami szczególną uwagę zwraca na pasję i zaangażowanie uczestników. Trener Reprezentacji APR w Kościanie oraz wieloletni praktyk w pracy z dziećmi. Ambitnie i z zaangażowaniem podchodzi do organizacji obozów dla młodych piłkarzy. Chętnie i skutecznie dzieli się swoją wiedzą z podopiecznymi. 

 

 

 

 

 

 

 

Adrian Reiss

trener w lokalizacji Baranowo. Jeden z młodszych trenerów w szeregach Akademii Piłkarskiej Reissa, jednak już teraz posiada ogromne doświadczenie w pracy z dziećmi. Dorastał w piłkarskiej rodzinie, dlatego futbol to jego największa pasja. Jego hobby to podróże, zwłaszcza zwiedzanie miejsc najbardziej kojarzących się właśnie z piłką nożną. Sportowy fanatyk, niemal non-stop śledzi rozgrywki piłkarskie w Polsce i na świecie. Trener Adrian to młody i zdolny trener, który charakteryzuje sie bardzo dużym optymizmem i pozytywnym podejściem do życia, co przekłada się na bardzo dobrą atmosferę w jego drużynie. 

 

 

 

 

 

 

Tomasz Stachowiak

trener w lokalizacjach Dąbrówka, Plewiska oraz Poznań-Junikowo. Może pochwalić się wieloletnim doświadczeniem w pracy z dziećmi. Trener z licencją UEFA B. Trener o pozytywnym nastawieniu do otoczenia, któremu uśmiech nie schodzi z twarzy. Dzięki temu bardzo szybko zyskuje zaufanie zawodników. Pasja z jaką podchodzi do każdego treningu pozwala mu osiągac wiele sukcesów wraz ze swoimi podopiecznymi. Dba także o integrację w drużynie, dlatego trenera Stachowiaka często można zobaczyć na trybunach Stadionu Miejskiego w Poznaniu, gdzie wspólnie ze swoimi zawodnikami kibicuje lokalnej piłce nożnej. 

 

 

 

 

 

 

Jędrzej Nawrocki

trener posiadający licencję UEFA A, na co dzień w sztabie trenerskim Reprezentacji APR w roczniku 2010. Młody i ambitny szkoleniowiec. Cechuje go chęć do działania i energiczne podejście do życia. Pełen pasji, którą stara się przekazać na treningach. Sympatyczny, z poczuciem humoru, dzięki czemu buduje bardzo przyjazną atmosferę w drużynie. 

 

 

 

 

 

  

  Angelika Okupniak

trenerka Akademii od ponad 7 lat. Rozpoczynała swoją przygodę w APR przy najmłodszych grupach, prowadziła już wszystkie kategorie wiekowe oraz Reprezentację APR Ladies. Aktualnie trener w Lusówku przy grupie C. Ukończyła studia z Wychowania Fizycznego oraz Turystyki i Rekreacji. Na codzień nauczyciel wychowania fizycznego w Szkole Podstawowej. Posiada kurs trenerski Grassroots C, liczne kursy i szkolenia. Czynna zawodniczka IV ligowego klubu piłkarskiego w Poznaniu. 

 

 

 

 

 

 

 

 

Karol Łuczak

trener Akademii Piłkarskiej Reissa od ponad 5 lat. Prowadzi drużyny Lokalizacji Swarzędz oraz Rataje zarówno A, B2 jak i C. Z wykształcenia licencjonowany absolwent Wyższej Szkoły Pedagogiki i Administracji w Poznaniu. Ukończył kurs wychowawcy wypoczynku w Ośrodku Doskonalenia RS Edukacja w 2018 roku. Jego ulubioną drużyną jest Real Madryt, a poza treningami zajmuje się również pośrednictwem nieruchomości. Mówi o sobie, że jest szczery, pewny siebie i kreatywny. Jego podopieczni dodadzą jeszcze, że zawsze zaraża uśmiechem i pozytywną energią oraz, że ma bardzo donośny głos.

 

 

 

 

 

 

Mikołaj Przewoźny

Mikołaj Przewoźny prowadzi treningi na Poznańskich lokalizacjach: Dębiec oraz Wilda. Oprócz drużyn lokalizacyjnych w każdej grupie wiekowej, zajmuję się prowadzeniem reprezentacji APR Ladies oraz przekazuje wiedzę i doświadczenie piłkarskie, młodym adeptom projektu Champions Camp. Pomimo wielkiej miłości do piłki nożnej i gry w drużynach młodzieżowych Warty Poznań nie udało mu się dotrzeć do poważnej, seniorskiej piłki ze wzgledu na ciężkie kontuzję. ,,Dzisiaj z bagażem doświadczeń dużo bardziej cieszy mnie i satysfakcjonuje budowanie młodych zawodników niż sama gra, obserwowanie jak najmłodsi rosną i wraz z Tobą rozwijają skrzydła. To jedna z najpiękniejszych rzeczy trenerskiej przygody''.

Posiada licencje trenerską Grassroots C, choć jak sam mówi, nie ma lepszej nauki niż skok na głęboką wodę. Jego hobby to pokonywanie słabości, przekraczanie własnych granic czyli szeroko pojęty rozwój osobisty oraz aktywnie spędzany czas w rytmie muzyki. Zawsze zaraża uśmiechem, optymizmem i dążeniem do celu.

 

 

 

 

Adam Wyrozumialski

trener Akademi Reissa w Słupcy z wykształcenia fizjoterapeuta. Podczas treningów zwraca uwagę na odpowiedni i prawidłowy rozwój zawodnika. Wie jak profesjonalnie podejść d kontuzji, nadwyrężeń, ale przede wszystkim jak im zapobiegać. Ulubiona drużyna to Lech Poznań, a trener - Adam Nawałka. Doświadczeniem sportowym z dzieciństwa okazuje się być koszykówka, jednak z czasem pokochał piłkę nożna i to jej oddaje się jako swojej największej pasji. W czasie wolnym lubi przeczytać dobrą książkę.

 

 

 

 

 

 

 

Aleksandra Kaszubowska

6 lat temu taniec zagościł w jej życiu na stałe i od tamtej pory nie pamięta dnia, kiedy o nim nie myślała. Zaczęło się od stylu hip hop, co nauczyło Aleksandrę podstaw ruchu tanecznego i rytmu. Potem pojawił się styl waacking (tańczony głównie do muzyki disco, skupiający się bardzo na interpretowaniu dźwięków przez ruch).
Co daje jej taniec?  Pozwala czerpać nowe inspiracje i wszechstronnie się rozwijać. Obecnie jest członkiem formacji tanecznej Waack On Point oraz projektu high heels w Point Dance Studio. Na co dzień oprócz tańca studiuje na Politechnice Poznańskiej na kierunku Inżynieria Środowiska. W wolnych chwilach uwielbia czytać książki - głównie literaturę piękną i fantastykę. Jest bardzo pozytywną osobą i stara się jak najbardziej tą pozytywnością zarażać osoby wokół niej. Co trenerka Ola lubi najbardziej w swojej pracy ? „ Cieszę się, że mogę prowadzić zajęcia dla dzieci - lubię uśmiechy i zaskoczenia, gdy nauczą się czegoś nowego i stopniowo się rozwijają. Na zajęciach chciałabym się przede wszystkim skupić na poznawaniu tańca, jego podstaw, poczucia rytmu i odnajdywaniu w tym wszystkim siebie - aby potem dziewczynki mogły z tego korzystać w przyszłości.”

 

 

Adam Baraniecki

trener w Akademii Reissa od ponad 2 lat. Ukończył Akademię Wychowania Fizycznego w Kaliszu oraz posiada certyfikat UEFA C. Jego największą pasją jest sport, w tym głównie piłka nożna. W czasie wolnym dla urozmaicenia lubi śledzić losy ligii NBA oraz lekkoatletyki. Na pytanie o ulubioną drużynę bez zastanowienia odpowiada Arsenal Londyn, a jego ulubioną legendą piłkarską jest Thierry Henry oraz Zinedine Zidane. W pracy z dziećmi stawia na ciężką pracę i zawsze ją docenia starając się iść za przykładem Cristiano Ronaldo. Podopieczni opisują go jako uśmiechniętego, spokojnego i zawsze opanowanego.

 

 

 

 

 

Patryk Sucharski

Z wykształcenia nauczyciel WF, absolwent AWF w Poznaniu, pracujący każdego dnia w „Społecznej Dwójce” Szkole Podstawowej w Poznaniu. Z pasji trener piłki nożnej w APR na Polance. Z zamiłowania trener PZPS oraz aktywny gracz siatkówki. Biegi długodystansowe, tenis ziemny, aktywny ruch na świeżym powietrzu! To wszystko mnie opisuje! SPort ! Bo sport to radość, a uśmiech jest najważniejszy! Daj codziennie jeden uśmiech, a pewnego dnia otrzymasz dwa z powrotem!  

 

 

 

 

 

 

Sprawdź obozy >>

 

Formularz kontaktowy

Drogi Rodzicu!

Przed wysłaniem pytania sprawdź, czy odpowiedź na nie nie została umieszczona w bazie odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania.

NAJCZĘŚCIEJ ZADAWANE PYTANIA