Kadra - Obozy Akademii Piłkarskiej Reissa
(+48) 519 400 071
obozy@akademiareissa.pl

Kadra

Zapisy

Kadra Trenerska

System szkolenia Akademii Piłkarskiej Reissa może być realizowany wyłącznie przy udziale wykwalifikowanej kadry, która składa się z ponad 270 trenerów oraz 390 asystentów. Sztab naszej szkółki piłkarskiej posiada doświadczenie oraz wiedzę w zakresie pracy z młodymi piłkarzami, która poparta jest licznymi szkoleniami, kursami oraz stażami trenerskimi odbytymi nie tylko na terenie naszego kraju, ale także w najlepszych europejskich klubach. Szkoleniowcy, oprócz umiejętności trenerskich, wykazują się także podejściem pedagogicznym. Każdy z trenerów posiada niezbędne uprawienia wymagane przez Kuratorium Oświaty - zaświadczenie o niekaralności, aktualne badania lekarskie oraz kurs wychowawcy. 

Dla trenerów Akademii ważna jest systematyczność i ciągłość treningu, dlatego istotnym elementem są również wyjazdy na obozy piłkarskie wraz ze swoją grupą w trakcie ferii i wakacji. Przedstawiamy trenerów, którzy od lat biorą udział w obozach oraz koordynują prace innych szkoleniowców podczas wyjazdów: 

 

Marek Pawłowski

dyrektor ds. Sportu w Akademii Piłkarskiej Reissa, kiedyś trener m.in. 3-ligowego GKSu Dopiewo, czy Kotwicy Kórnik oraz asystent Piotra Reissa w Tarnovii Tarnowo Podgórne. Od 10 lat jest kierownikiem obozów organizowanych przez Akademię Piłkarską Reissa. Ze względu na swoje wieloletnie doświadczenie jest autorytetem zarówno dla innych trenerów, jak i dla zawodników. W swojej pracy kieruje się zasadą indywidualizacji w podejściu do zawodnika, dba o jego sportowy rozwój.  

 

 

 

 

Tomasz Woźniak

zwycięzca plebiscytu na Trenera Roku 2018 organizowanego przez Głos Wielkopolski i Polski Komitet Olimpijski. Trener-profesjonalista. W pracy z młodymi piłkarzami szczególną uwagę zwraca na pasję i zaangażowanie uczestników. Trener Reprezentacji APR w Kościanie oraz wieloletni praktyk w pracy z dziećmi. Ambitnie i z zaangażowaniem podchodzi do organizacji obozów dla młodych piłkarzy. Chętnie i skutecznie dzieli się swoją wiedzą z podopiecznymi. 

 

 

 

 

 

Adrian Reiss

trener w lokalizacji Baranowo. Jeden z młodszych trenerów w szeregach Akademii Piłkarskiej Reissa, jednak już teraz posiada ogromne doświadczenie w pracy z dziećmi. Dorastał w piłkarskiej rodzinie, dlatego futbol to jego największa pasja. Jego hobby to podróże, zwłaszcza zwiedzanie miejsc najbardziej kojarzących się właśnie z piłką nożną. Sportowy fanatyk, niemal non-stop śledzi rozgrywki piłkarskie w Polsce i na świecie. Trener Adrian to młody i zdolny trener, który charakteryzuje sie bardzo dużym optymizmem i pozytywnym podejściem do życia, co przekłada się na bardzo dobrą atmosferę w jego drużynie. 

 

 

 

 

 

Tomasz Stachowiak

trener w lokalizacjach Dąbrówka, Plewiska oraz Poznań-Junikowo. Może pochwalić się wieloletnim doświadczeniem w pracy z dziećmi. Trener z licencją UEFA B. Trener o pozytywnym nastawieniu do otoczenia, któremu uśmiech nie schodzi z twarzy. Dzięki temu bardzo szybko zyskuje zaufanie zawodników. Pasja z jaką podchodzi do każdego treningu pozwala mu osiągac wiele sukcesów wraz ze swoimi podopiecznymi. Dba także o integrację w drużynie, dlatego trenera Stachowiaka często można zobaczyć na trybunach Stadionu Miejskiego w Poznaniu, gdzie wspólnie ze swoimi zawodnikami kibicuje lokalnej piłce nożnej. 

 

 

 

 

Jędrzej Nawrocki

trener posiadający licencję UEFA A, na co dzień w sztabie trenerskim Reprezentacji APR w roczniku 2010. Młody i ambitny szkoleniowiec. Cechuje go chęć do działania i energiczne podejście do życia. Pełen pasji, którą stara się przekazać na treningach. Sympatyczny, z poczuciem humoru, dzięki czemu buduje bardzo przyjazną atmosferę w drużynie. 

 

 

 

 

Sprawdź obozy >>

 

Formularz kontaktowy

Drogi Rodzicu!

Przed wysłaniem pytania sprawdź, czy odpowiedź na nie nie została umieszczona w bazie odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania.

NAJCZĘŚCIEJ ZADAWANE PYTANIA