Promocja Last Minute na obozy i półkolonie - Obozy Akademii Piłkarskiej Reissa
(+48) 519 400 071 (pon-pt od 8:00-16:00)
obozy@akademiareissa.pl

Promocja Last Minute na obozy i półkolonie

wróć na stronę główną

Dalej bez planów na wakacje? Mamy dobrą informację – właśnie rozpoczynamy promocję Last Minute, dzięki której każdy obóz kosztuje 100 zł mniej, a cena półkolonii obniżona jest o 50 zł! Na naszych turnusach, szczególnie lipcowych zostały ostatnie wolne miejsca, więc tym bardziej warto się pospieszyć i zagwarantować sobie pierwszeństwo na turnusach.

Przypominamy, że w tym roku organizujemy:

-obozy piłkarskie, gdzie na codziennych piłkarskich treningach dziecko może podszkolić swoje sportowe umiejętności i nauczyć się takich technik jak drybling, zwody i sztuczki z piłką.

-obozy Champions Camp, czyli elitarne obozy sportowe, gdzie każdy uczestnik traktowany jest indywidualnie. Duża ilość profesjonalnych dodatkowych zajęć, jak konsultacje z dietetykiem, lekcje sportowego angielskiego lub treningi ze fachowym sprzętem jak fotokomórki, sprawią że Twoje dziecko wróci z obozu jak prawdziwy Champion! Wszystkie trzy turnusy Champions Camp zostały wyprzedane, został już ostatni termin na obóz w Wągrowcu.

-Adapt Camp, czyli obóz dobrze znany dla najmłodszych uczestników obozów. Organizowany jest dla dzieci w wieku 6-8 lat, aby nauczyć je samodzielności i sprawdzić, jak może wyglądac ich pierwszy wyjazd bez rodziców. Pierwszy termin obozu szybko się wyprzedał, ale otworzyliśmy drugi termin organizowany w sierpniu w Sędzinku koło Poznania.

-obozy bramkarskie to gratka dla zawodników aspirujących do bycia w przyszłości bramkarzem lub którzy chcą się sprawdzić w tej roli. Codziennie organizowane są treningi podczas których dziecko może bliżej poznać rolę bramkarza. Zostały 2 terminy: w Wągrowcu (2 ostatnie miejsca) oraz w Sędzinku (5 wolnych miejsc).

-półkolonie piłkarskie oraz tematyczne – codziennie prowadzone treningi piłkarskie lub ogólnosportowe to wakacje pełne aktywności! Każda z półkolonii trwa 5 dni od 8-16 i podczas każdej z nich w planach dodatkowe atrakcje jak seans filmowy w kinie, Fly Park czy basen.

WRÓĆ NA STRONĘ GŁÓWNĄ

Formularz kontaktowy

Drogi Rodzicu!

Przed wysłaniem pytania sprawdź, czy odpowiedź na nie nie została umieszczona w bazie odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania.

NAJCZĘŚCIEJ ZADAWANE PYTANIA