Październikowe Weekend Campy z Akademią - Obozy Akademii Piłkarskiej Reissa
(+48) 519 400 071 (pon-pt od 8:00-16:00)
obozy@akademiareissa.pl

Październikowe Weekend Campy z Akademią

wróć na stronę główną

Październikowe Weekend Campy nadchodzą! W naszej październikowej ofercie znajdują się dwa turnusy pełne przygód:

- 7-9.10 – piłkarski + Minecraft – dla prawdziwych miłośników kwadratowego świata oraz futbolu,

- 28-30.10 – Halloween – piłkarskie przygody w Halloweenowym świecie.

Piłkarski + Minecraft – jak połączyć pasję do gamingu z aktywnością fizyczną?

Gry komputerowe stają się coraz bardziej popularne wśród dzieci i młodzieży. Jak zachęcić dziecko do aktywności fizycznej i odciągnąć od monitora? Zapisz je na Minecraftowy weekend, gdzie wejdzie do kwadratowego świata gry w realu! Camp o tematyce fubolu i tej popularnej gry sprawi, że stworzy on swój własny miecz poznając przy tym innych miłośników popularnych kloców. Temat Minecrafta będzie jednym z dwóch motywów przewodnich turnusu. Dwa dni pełne przygód będą zawierać również szlifowanie swoich piłkarskich umiejętności takich jak doskonalenie zwodów oraz techniki strzałów. Podczas Weekend Campa odbędzie się również wiele turniejów, zarówno nawiązujących do świata Minecrafta jak i ukochanego przez naszych adeptów futbolu. Zapisz dziecko na prawdziwą przygodę!

Turnus przeznaczony dla chłopców i dziewczynek w wieku 6-12 lat.

Sprawdź pełny program turnusu.

STRASZNIE fajna zabawa, nie tak straszny weekend!

Cukierek albo psikus! Zapisz dziecko na piłkarską przygodę zachowaną w Halloweenowym klimacie. Oprócz doskonalenia futbolowych umiejętności takich jak technika zwodu i strzału, Twoje dziecko przeniesie się do upiornego świata gdzie stworzy swoje własne Halloweenowe dekoracje i pobawi się  upiornym balu z rówieśnikami. Turnus pozwoli wcielić się adeptowi w najróżniejsze role: może on zostać poszukiwaczem skarbów, magikiem czy mumią. Zapisz dziecko już dziś na STRASZNIE fajną przygodę! Gwarantujemy, że będzie cukierkiem, a nie psikusem.

Turnus przeznaczony dla chłopców i dziewczynek w wieku 6-12 lat.

Sprawdź pełny program turnusu.

Dlaczego warto wysłać dziecko na Weekend Camp?

Podczas wyjazdu dziecko objęte jest ubezpieczeniem zdrowotnym. Kadra, która czuwa nad bezpieczeństwem uczestników została wcześniej przeszkolona i posiada pełne kwalifikacje do opieki nad dziećmi. Kreatywne atrakcje przeprowadzane podczas wyjazdu przeprowadzane są przez profesjonalnych instruktorów. Gwarantujemy pełną animację czasu wolnego, dzięki czemu dziecko nigdy się nie nudzi.

 

 

WRÓĆ NA STRONĘ GŁÓWNĄ

Formularz kontaktowy

Drogi Rodzicu!

Przed wysłaniem pytania sprawdź, czy odpowiedź na nie nie została umieszczona w bazie odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania.

NAJCZĘŚCIEJ ZADAWANE PYTANIA