Piłkarski rozwój na najwyższym poziomie! Specjalna oferta dla Reprezentantów Akademii - Obozy Akademii Piłkarskiej Reissa
(+48) 519 400 071 (pon-pt od 8:00-16:00)
obozy@akademiareissa.pl

Piłkarski rozwój na najwyższym poziomie! Specjalna oferta dla Reprezentantów Akademii

wróć na stronę główną

Jesteś zawodnikiem Reprezentacji Akademii lub drużyny zgłoszonej do rozgrywek? Drużyna, w której trenujesz nie wyjeżdża na obóz zimowy? A może pomimo wyjazdu z drużyną potrzebujesz więcej aktywności i chcesz rozwijać swoje piłkarskie umiejętności jeszcze bardziej? Jeśli odpowiedziałeś TAK na przynajmniej jedno pytanie, to sprawdź co dla Ciebie przygotowaliśmy!

Dodatkowy obóz dla Reprezentantów Akademii

To specjalna oferta przygotowana z myślą o Reprezentantach Akademii, którzy chcą zapewnić sobie przyspieszony rozwój piłkarski w trakcie ferii zimowych. Na zawodników czeka tydzień pełen specjalistycznych jednostek treningowych opartych na Indywidualnych Fundamentach Gry pod patronatem Champions Camp. Aż 12-15 dodatkowych jednostek treningowych gwarantuje podniesienie swoich umiejętności piłkarskich.

Trenuj wśród najlepszych

Obóz skierowany jest tylko dla Reprezentantów Akademii oraz drużyn zgłoszonych do rozgrywek, co daje możliwość trenowania wśród najlepszych zawodników oraz pod czujnym okiem trenerów Reprezentacji Akademii, czyli profesjonalistów z kompetencjami potwierdzonymi wymaganymi przez prawo dokumentami oraz polskimi i międzynarodowymi certyfikatami. Najlepsi zawodnicy otrzymają powołanie na kolejną konsultację Reprezentacji Polski Akademii, czyli drużyny składającej się z najbardziej wyróżniających się jednostek z całego województwa!

Dlaczego warto pojechać na „Dodatkowy obóz dla Reprezentantów Akademii”?

Program dodatkowego obozu dla Reprezentantów Akademii jest wypełniony specjalistycznymi treningami piłkarskimi, które oparte są na Indywidualnych Fundamentach Gry oraz prowadzone przez wykwalifikowaną kadrę trenerską. Kompleksowe zajęcia treningowe, które szkolą młodego piłkarza w zakresie motoryki i taktyki. Zajęcia taktyczne podczas obozu to analiza materiału wideo, która prezentuje szereg zagrań uczestników, dzięki temu zawodnik może zobaczyć jak wygląda jego gra, jak porusza się na boisku i przeanalizować to z trenerem. Ponadto, zawodnicy wezmą udział w zajęciach funkcjonalnych na hali gimnastycznej i na siłowni. Podczas trwania obozu organizator zapewnia opiekę fizjoterapeuty oraz odnowę biologiczną. Ponadto zapewniamy pełną animację czasu wolnego w miłym towarzystwie gier planszowych i na konsolach PlayStation, czy wieczór kinowy – wspólne oglądanie i analiza meczu. Gwarantujemy wysoki standard zakwaterowania i bezpieczeństwo uczestników, każdy obóz zgłoszony jest do Kuratorium Oświaty, a uczestnicy objęci ubezpieczeniem NNW.

Wybierz dogodny termin Dodatkowego Obozu dla Reprezentantów Akademii i zapisz dziecko już dziś!

Licheń | 29.01 – 04.02.2023

Opalenica | 05.02 -11.02.2023

 

W razie jakichkolwiek pytań zapraszamy do kontaktu

tel. 519 400 071 lub e-mail: obozy@akademiareissa.pl

WRÓĆ NA STRONĘ GŁÓWNĄ

Formularz kontaktowy

Drogi Rodzicu!

Przed wysłaniem pytania sprawdź, czy odpowiedź na nie nie została umieszczona w bazie odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania.

NAJCZĘŚCIEJ ZADAWANE PYTANIA