Półkolonie w Wielkopolsce - kiedy się zaczynają? - Obozy Akademii Piłkarskiej Reissa
(+48) 519 400 071 (pon-pt od 8:00-16:00)
obozy@akademiareissa.pl

Półkolonie w Wielkopolsce - kiedy się zaczynają?

wróć na stronę główną

Ferie zimowe to czas odpoczynku i śnieżnego wypoczynku dla najmłodszych od szkolnych obowiązków. W Wielkopolsce zaczynają się 30 stycznia, a kończą się 12 lutego. Warto wykorzystać ten czas aktywnie i spędzić go na sportowo, a nie w domu przed komputerem. Na półkolonie zimowe zapraszamy wszystkie dzieci w wieku 7-14 lat. 

Jak spędzić ferie zimowe w Poznaniu i okolicach?

Półkolonie zimowe w Poznaniu i okolicach to opcja aktywnego wypoczynku dla najmłodszych w swojej miejscowości. Podczas turnusów dzieci mogą poznać nowych znajomych i spędzić miło czas wśród swoich rówieśników. W ofercie posiadamy dwa rodzaje półkolonii: piłkarskie oraz ogólnosportowe Activ. Z nami nuda nie ma szans!

Podczas piłkarskich półkolonii dzieci trenują codziennie piłkę nożną - zajęcia dopasowane sa do poziomu grupy i zaawansowania zawodników. Podczas półkolonii ogólnosportowych Activ mogą rozwinąć się w wielu dziedzinach sportowych. Dzieci mają zapewnioną pełną animację czasu wolnego podczas turnusów oraz zabawy integracyjne.

W cenie każdej półkolonii zimowej jest wyżywienie, ubezpieczenie uczestnika oraz atrakcje, które różnią się w zależności od lokalizacji – w przypadku Poznania są to kręgle, park trampolin, ścianka wspinaczkowa, seans filmowy w kinie oraz laser tag. Uwzględniamy przy wyżywieniu nietolerancje żywieniowe i alergie każdego dziecka. Każdy turnus jest zgłoszony do Kuratorium Oświaty i prowadzony przez wykwalifikowaną kadrę trenerską. Na każdą półkolonię dziecko może zabrać ze sobą kolegę, koleżankę, rodzeństwo lub kuzynostwo spoza Akademii – warto rozwijać wspólnie swoje zainteresowania!

Płatność za każdy turnus zimowy dla dzieci można rozłożyć ratalnie, nawet na 36 rat, lub dodatkowo opłacić półkolonie bonem turystycznym.

Jak zrealizować bon turystyczny?

1. Zaloguj/zarejestruj się na stronie www.zus.pl/pue, aby aktywować bon turystyczny.

2. Wejdź w zakładkę „Ogólny” -> „Polski Bon Turystyczny” -> „Mój Bon”.

3. Po wypełnieniu odpowiedniego formularza - otrzymasz kod obsługi płatności mający postać 16-znakowego kodu.

4. Z takim kodem skontaktuj się z naszą infolinią (519400071).

5. Ważne, aby zadzwonić z numeru, który jest podpięty pod bon turystyczny (w trakcie realizacji płatności przyjdzie na niego sms z kodem potwierdzającym płatność, który jest ważny przez 2 minuty).

6. Podajesz 16-znakowy kod obsługi płatności (litery i cyfry), najlepiej dyktując imionami. My wprowadzamy go do systemu ZUS.

7.Otrzymasz potwierdzenie sms - znowu podajesz kod i gotowe!

Zobacz terminarz półkolonii zimowych w Poznaniu i okolicach

WRÓĆ NA STRONĘ GŁÓWNĄ

Formularz kontaktowy

Drogi Rodzicu!

Przed wysłaniem pytania sprawdź, czy odpowiedź na nie nie została umieszczona w bazie odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania.

NAJCZĘŚCIEJ ZADAWANE PYTANIA