Nowy budynek noclegowy w Opalenicy! - Obozy Akademii Piłkarskiej Reissa
(+48) 519 400 071 (pon-pt od 8:00-16:00)
obozy@akademiareissa.pl

Nowy budynek noclegowy w Opalenicy!

wróć na stronę główną

Drodzy rodzice!

Akademia Piłkarska Reissa ma przyjemność ogłosić, że w Opalenicy został oddany do użytku nowopowstały obiekt, który ma posłużyć dzieciom jako miejsce noclegowe w trakcie trwania obozów, a także w przyszłości jako baza podczas półkolonii. Budynek przy ulicy Parkowej 48 wyposażony jest w wysokiej jakości pokoje, które docelowo mają pomieścić około 50 dzieci.

Jest to o tyle ważna informacja, ponieważ takie rozwiązanie pozwala przeprowadzać obozy w Opalenicy na prawdziwie profesjonalnym poziomie. Obiekt noclegowy wyposażony jest w pomieszczenia, w których o młodych zawodników będą mogli dbać fizjoterapeuci, dietetycy oraz inni specjaliści. Dzięki dostępowi do boiska ze sztuczną nawierzchnią, hali gimnastycznej oraz dogodnej lokalizacji (budynek znajduje się niedaleko od kompleksu boisk trawiastych) możliwe jest przeprowadzanie jednostek treningowych na najwyższym europejskim poziomie. Nowopowstały obiekt mieszczący się przy ulicy Parkowej 48 spełnia wymagania prawdziwych profesjonalistów!

WRÓĆ NA STRONĘ GŁÓWNĄ

Formularz kontaktowy

Drogi Rodzicu!

Przed wysłaniem pytania sprawdź, czy odpowiedź na nie nie została umieszczona w bazie odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania.

NAJCZĘŚCIEJ ZADAWANE PYTANIA