Kadra opiekunów na obozy piłkarskie - Obozy Akademii Piłkarskiej Reissa
(+48) 519 400 071 (pon-pt od 8:00-16:00)
obozy@akademiareissa.pl

Kadra opiekunów na obozy piłkarskie

wróć na stronę główną

Obozy Piłkarskie


System szkolenia Akademii Piłkarskiej Reissa może być realizowany wyłącznie przy udziale wykwalifikowanej kadry, która składa się z ponad 270 trenerów oraz 390 asystentówSztab naszej szkółki piłkarskiej posiada doświadczenie oraz wiedzę w zakresie pracy z młodymi piłkarzami, która poparta jest licznymi szkoleniami, kursami oraz stażami trenerskimi odbytymi nie tylko na terenie naszego kraju, ale także w najlepszych europejskich klubach. Szkoleniowcy, oprócz umiejętności trenerskich, wykazują się także podejściem pedagogicznym. Każdy z trenerów posiada niezbędne uprawienia wymagane przez Kuratorium Oświaty - zaświadczenie o niekaralności, aktualne badania lekarskie oraz kurs wychowawcy. 

Dla trenerów Akademii ważna jest systematyczność i ciągłość treningu, dlatego istotnym elementem są również wyjazdy na obozy piłkarskie wraz ze swoją grupą w trakcie ferii i wakacji. Przedstawiamy trenerów, którzy od lat biorą udział w obozach oraz koordynują prace innych szkoleniowców podczas wyjazdów: 

 

Marek Pawłowski - dyrektor ds. Sportu w Akademii Piłkarskiej Reissa, kiedyś trener m.in. 3-ligowego GKSu Dopiewo, czy Kotwicy Kórnik oraz asystent Piotra Reissa w Tarnovii Tarnowo Podgórne. Od 10 lat jest kierownikiem obozów organizowanych przez Akademię Piłkarską Reissa. Ze względu na swoje wieloletnie doświadczenie jest autorytetem zarówno dla innych trenerów, jak i dla zawodników. W swojej pracy kieruje się zasadą indywidualizacji w podejściu do zawodnika, dba o jego sportowy rozwój.  

 

 

 

 

Tomasz Woźniak - zwycięzca plebiscytu na Trenera Roku 2018 organizowanego przez Głos Wielkopolski i Polski Komitet Olimpijski. Trener-profesjonalista. W pracy z młodymi piłkarzami szczególną uwagę zwraca na pasję i zaangażowanie uczestników. Trener Reprezentacji APR w Kościanie oraz wieloletni praktyk w pracy z dziećmi. Ambitnie i z zaangażowaniem podchodzi do organizacji obozów dla młodych piłkarzy. Chętnie i skutecznie dzieli się swoją wiedzą z podopiecznymi. 

 

 

 

 

 

Adrian Reiss - trener w lokalizacji Baranowo. Jeden z młodszych trenerów w szeregach Akademii Piłkarskiej Reissa, jednak już teraz posiada ogromne doświadczenie w pracy z dziećmi. Dorastał w piłkarskiej rodzinie, dlatego futbol to jego największa pasja. Jego hobby są podróże, a przy okazji zwiedzanie miejsc najbardziej kojarzących się właśnie z piłką nożną. Sportowy fanatyk, niemal non-stop śledzi rozgrywki piłkarskie w Polsce i na świecie. Trener Adrian to młody i zdolny trener, który charakteryzuje sie bardzo dużym optymizmem i pozytywnym podejściem do życia, co przekłada się na bardzo dobrą atmosferę w jego drużynie. 

 

 

 

 

 

Tomasz Stachowiak - trener w lokalizacjach Dąbrówka, Plewiska oraz Poznań-Junikowo. Może pochwalic się wieloletnim doświadczeniem w pracy z dziećmi. Trener z licencją UEFA B. Trener o pozytywnym nastawieniu do otoczenia, któremu uśmiech nie schodzi z twarzy. Dzięki temu bardzo szybko zyskuje zaufanie zawodników. Pasja z jaką podchodzi do każdego treningu pozwala mu osiągac wiele sukcesów wraz ze swoimi podopiecznymi. Dba także o integrację w drużynie, dlatego trenera Stachowiaka często można zobaczyć na trybunach Stadionu Miejskiego w Poznaniu, gdzie wspólnie ze swoimi zawodnikami kibicuje lokalnej piłce nożnej. 

 

 

 

 

Jędrzej Nawrocki - trener posiadający licencję UEFA A, na co dzień w sztabie trenerskim Reprezentacji APR w roczniku 2010. Młody i ambitny szkoleniowiec. Cechuje go chęć do działania i energiczne podejście do życia. Pełen pasji, którą stara się przekazać na treningach. Sympatyczny, z poczuciem humoru, dzięki czemu buduje bardzo przyjazną atmosferę w drużynie. 

 

 

 

 

 

Patryk Halaburda - trener posiadający licencję UEFA A, na co dzień prowadzi treningi trzech grup na lokalizacji w Kórniku. Doświadczony i wciąż chcący się rozwijać trener. Cechują go dyscyplina, innowacyjne metody pracy i talent do pracy z dziećmi. Pełen pasji, którą stara się przekazać na treningach. Jego doświadczenie w prowadzeniu zajęć i pracy z dziećmi pozwala na zainteresowanie grupy oraz przekazanie jej w należyty sposób konkretnych rzeczy. W przeszłości piłkarz, a obecnie trener 5-ligowego zespołu.

 

 

 

 

Mikołaj Przewoźny - trener posiadający licencję PZPN C. Bardzo ambitny i pracowity człowiek, o czym świadczy ilość prowadzonych przez niego drużyn. Jest szkoleniowcem aż dziewięciu grup Akademii Piłkarskiej Reissa. Dodatkowo prowadzi dwie kolejne grupy w ramach Indywidualnych Fundamentów Gry. Młody i ambitny trener, który uwielbia pracę z dziećmi. Mikołaj prowadzi również zajęcia w kilku przedszkolach, gdzie  z najmłodszymi pasjonatami sportu świetnie się bawi zapewniając im ogólny rozwój sportowy.

 

 

 

 

Angelika Okupniak - trenerka Akademii Piłkarskiej Reissa w lokalizacjach Lusówko-Tarnowo Podgórne oraz Rokietnica. Angelika w Lusówku pracuje z dziećmi w wieku od 8 do 14 lat w grupach mieszanych, a w Rokietnicy nasza trenerka prowadzi zajęcia dedykowane dla dziewczynek w ramach projektu APR Ladies, czym przyczynia się do rozwoju żeńskiego futbolu. Wiecznie uśmiechnięta i nigdy nie tracąca energii trenerka na obozach zapewnia dzieciom niesamowitą dawkę zabawy.

 

 

 

 

 

Krzysztof Konatkowski - trener, który w strukturach Akademii Piłkarskiej Reissa jest już naprawdę długo, a na co dzień można zobaczyć go w akcji na lokalizacji Poznań - Antoninek oraz na treningach Indywidualnych Fundamentów Gry, gdzie prowadzi aż trzy grupy. Krzysztof dodatkowo prowadzi zajęcia dla dzieci w przedszkolach. Wiecznie uśmiechnięty i pełen zapału do pracy z dziećmi trener, który zawsze wie, czego potrzebuje konkretny zawodnik i nie brakuje mu pomysłów, jak pomóc.

 

 

 

 

 

Mikołaj Kłosiński - trener z licencją UEFA B, który w Akademii Piłkarskiej Reissa ma nie lada doświadczenie. Poza prowadzenie grup jako trener w przedszkolach i na lokalizacji Poznań - Winogrady, Mikołaj jest tez koordynatorem tej lokalizacji. Ponadto Mikołaj prowadzi reprezentację Akademii Piłkarskiej Reissa z rocznika 2010. Z zamiłowania Mikołaj jest biegaczem długodystansowym, który chętnie bierze udział w ciekawych wydarzeniach sportowych. Dzięki temu jego zawodnicy mają trenera, któremu nigdy nie brakuje motywacji do dalszego rozwoju.

 

 

 

 

Jacek Jankowski - trener i koordynator Akademii Piłkarskiej Reissa. Jeśli mielibyśmy wymienić wszystkie lokalizacje, na których można spotkać Jacka to z pewnością zajęłoby to bardzo dużo miejsca i czasu,  ale głównie pracuje na terenie Poznanie i okolic. Poza prowadzeniem i organizacją zajęć piłkarskich Jacka można spotkać także na basenie, gdyż jest instruktorem pływania z wieloletnim doświadczeniem.

 

 

 

 

 

Karol Pawlak - trener II klasy pracujący Akademii Piłkarskiej Reissa już od kilku lat. Można go spotkać na lokalizacjach w Swarzędzu oraz na poznańskich Ogrodach. Karol pracuje z dziećmi w każdym wieku, także z tymi najmłodszymi. Ich treningi realizowane są w przedszkolach, gdzie trenerzy przyjeżdżają, aby zapewnić im sporą dawkę ruchu i świetnej zabawy. Wiecznie uśmiechnięty, pełen energii i motywacji do pracy, doświadczony, ale wciąż młody trener. Dodatkowo Karol prowadzi zajęcia, w których rodzice biorą udział wraz ze swiomi dziećmi.

 

 

Sprawdź obozy >>

WRÓĆ NA STRONĘ GŁÓWNĄ

Formularz kontaktowy

Drogi Rodzicu!

Przed wysłaniem pytania sprawdź, czy odpowiedź na nie nie została umieszczona w bazie odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania.

NAJCZĘŚCIEJ ZADAWANE PYTANIA