Kadra na obóz Piłkarsko-Pływacki - Obozy Akademii Piłkarskiej Reissa
(+48) 519 400 071 (pon-pt od 8:00-16:00)
obozy@akademiareissa.pl

Kadra na obóz Piłkarsko-Pływacki

wróć na stronę główną

 

Jacek Jankowski - trener i koordynator Akademii Piłkarskiej Reissa. Jeśli mielibyśmy wymienić wszystkie lokalizacje, na których można spotkać Jacka to z pewnością zajęłoby to bardzo dużo miejsca i czasu,  ale głównie pracuje na terenie Poznanie i okolic. Poza prowadzeniem i organizacją zajęć piłkarskich Jacka można spotkać także na basenie, gdyż jest instruktorem pływania z wieloletnim doświadczeniem oraz byłym pływakiem.

 

 

 

 

 

Karol Pawlak - trener II klasy pracujący Akademii Piłkarskiej Reissa już od kilku lat. Można go spotkać na lokalizacjach w Swarzędzu oraz na poznańskich Ogrodach. Karol pracuje z dziećmi w każdym wieku, także z tymi najmłodszymi. Ich treningi realizowane są w przedszkolach, gdzie trenerzy przyjeżdżają, aby zapewnić im sporą dawkę ruchu i świetnej zabawy. Wiecznie uśmiechnięty, pełen energii i motywacji do pracy, doświadczony, ale wciąż młody trener. Dodatkowo Karol prowadzi zajęcia, w których rodzice biorą udział wraz ze swiomi dziećmi.

 

 

Sprawdź obozy >>

WRÓĆ NA STRONĘ GŁÓWNĄ

Formularz kontaktowy

Drogi Rodzicu!

Przed wysłaniem pytania sprawdź, czy odpowiedź na nie nie została umieszczona w bazie odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania.

NAJCZĘŚCIEJ ZADAWANE PYTANIA