Obozy w Jarocinie - Obozy Akademii Piłkarskiej Reissa
(+48) 519 400 071 (pon-pt od 8:00-16:00)
obozy@akademiareissa.pl

Obozy w Jarocinie

wróć na stronę główną

Słynący z jednego z najbardziej popularnych festiwali muzycznych Jarocin należy również do bazy naszych stałych miejsc. W tym mieście nie ma czasu na nudę. Aktywnemu wypoczynkowi sprzyja duży obszar lasów leżący na obrzeżach miasta, a także liczne zabytki znajdujące się w całym Jarocinie i bogate zaplecze sportowe. 

 

Jarocin, oddalony o około 70 kilometrów od Poznania, zachęca do odwiedzin. Do wartych zobaczenia atrakcji turystycznych i zabytków znajdujących się w tym mieście należą m.in.: ratusz miejski, park krajobrazowy, należący do zespołu pałacowo-parkowego, Pałac Radolińskich, kościół parafialny Św. Marcina  z XVII wieku, znajdujący się w parku miejskim Skarbczyk, który jest pozostałością po średniowiecznym zamku.

W mieście działają kluby sportowe: piłkarskie, siatkarskie, szachowe, kolarstwa górskiego, tenisa ziemnego, taekwondo, rugby oraz sekcje pływackie.

Fani futbolu kojarzą to miasto również ze względu na klub piłkarski Jarota Jarocin, który przez długie lata występował nawet w II lidze.

Dzisiaj II ligi w Jarocinie już niema, ale świetna baza szkoleniowa została. Po dzień dzisiejszy korzystają z niej regularnie takie drużyny jak Raków Częstochowa (aktualny lider I ligi) w tracie obozów zarówno zimowych jak i letnich oraz reprezentacja Polski U-18 w trakcie zgrupowań przedmeczowych. Więc jeśli tak uznane marki nie zastanawiają się i jako swoją bazę wybierają Jarocin to chyba nie może dziwić Państwa nasze zaproszenie dla reprezentacji Akademii Piłkarskiej Reissa do Jarocina, właśnie do hotelu Jarota.

Hotel Jarota w Jarocinie oferuje m.in:

  • Nowoczesne boisko z certyfikatem FIFA Quality Pro
  • Pokoje dwu, trzy oraz czteroosobowe o podwyższonym standardzie z pełnym zapleczem sanitarnym
  • Hotel z Aquaparkiem

 

WRÓĆ NA STRONĘ GŁÓWNĄ

Formularz kontaktowy

Drogi Rodzicu!

Przed wysłaniem pytania sprawdź, czy odpowiedź na nie nie została umieszczona w bazie odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania.

NAJCZĘŚCIEJ ZADAWANE PYTANIA