5 powodów, dla których powinieneś wybrać obozy Akademii! - Obozy Akademii Piłkarskiej Reissa
(+48) 519 400 071 (pon-pt od 8:00-16:00)
obozy@akademiareissa.pl

5 powodów, dla których powinieneś wybrać obozy Akademii!

wróć na stronę główną

Wyjazdy na obozy sportowe są idealną formą spędzenia wolnego czasu nie tylko dla osób, które chcą polepszyć swoje umiejętności w konkretnej dyscyplinie sportowej. Mogą brać w nich udział sportowi adepci, którzy dopiero przecierają swoje szlaki i budują mistrzowską kondycję. Jeśli nie boisz się przygód i chcesz spędzić tydzień w gronie kolegów z zespołu oraz trenerów, nasza propozycja jest dla Ciebie idealna!

 1. Obozy Akademii to przede wszystkim idealna oferta dla aspirujących piłkarzy, ale nie tylko! Zapewniamy, iż w naszej ofercie każdy może znaleźć coś dla siebie. Do wyboru naszych uczestników są także obozy bramkarskie, pływacko-piłkarskie, survivalowe, taneczne, a także rodzinne i Adapt Campy. Każdy obóz tematyczny związany jest z innym rodzajem zajęć sportowych, ćwiczeń, a także z innym zestawem gier i zabaw rekreacyjnych i integracyjnych wykonywanych po treningach. Wychodzimy naprzeciw wszystkim entuzjastom aktywności fizycznych, którzy posiadają szerokie zainteresowania sportowe. Im większa różnorodność w naszej ofercie, tym większa szansa, że znajdziesz dla siebie najlepszą opcję, uwzględniającą Twoje hobby oraz potrzeby.  
   
 2. Obozy Akademii to przede wszystkim rozwój! Doskonalenie sportowych umiejętności to najlepsza z możliwych inwestycji w przyszłość zawodnika. Odbywające się dwa razy dziennie treningi sportowe pomogą polepszyć kondycję i technikę gry. Uczestnicy dzięki właściwemu podejściu sportowemu do zajęć mają także szansę na poprawę indywidualnej sfery mentalnej, co wywiera niemały wpływ na dyspozycję i dalsze podejście do treningów. 


   
 3. Treningi są bardzo ważne, jednak nie tylko one wpływają na rozwój zawodnika. Istotnym elementem jest także m.in. tematyka zdrowego żywienia i przygotowania zdrowych posiłków. Na specjalnych zajęciach warsztatowych nasi uczestnicy poznają tajniki prawidłowego i racjonalnego odżywiania. Ważne są także inne kwestie pozasportowe. Nasze wyjazdy z rówieśnikami uczą istotnej z perspektywy wieku samodzielności i rozwijają umiejętności interpersonalne podczas zajęć integracyjnych.
   
 4. Po ciężkiej pracy ważny jest także odpoczynek – ponieważ grunt to właściwa równowaga pomiędzy nauką a zabawą. Na obozach Akademii jest czas na pracę nad doskonaleniem własnych umiejętności, ale i na zabawę z rówieśnikami. Nasz program kształcenia wielkich sportowców opiera się na dwóch fundamentach: edukacji poprzez sport oraz treningów poprzez zabawę. Staramy się, by atrakcje podczas wyjazdów były zróżnicowane i przede wszystkim dopasowane do wieku i upodobań uczestników obozów Akademii. Masz ochotę w wolnej chwili pograć w piłkę nożną na konsoli? A może wolisz odprężyć się podczas zajęć warsztatowych, zaszaleć i przedstawić ukryte talenty podczas konkurs Mam Talent albo wziąć udział w wieczornym ognisku? Prezentujemy całe spektrum możliwości aktywnego spędzania wolnego czasu.


   
 5. Podczas wyjazdów nie tylko istotne jest jak spędzamy wolny czas, ale także gdzie. Lokalizacja i baza szkoleniowa wybierana przez kadrę, na każdy obóz jest właściwie przygotowana pod względem noclegowym, sanitarnym oraz sportowym, by każdy uczestnik czuł się w niej możliwie jak najlepiej! Wszystkie obiekty – w Babimoście, Dolsku, Darłowie czy Jarocinie – posiadają szeroką ofertę sportowo-rekreacyjną: boiska i hale sportowe, orliki, korty tenisowe czy baseny. Dodatkowym udogodnieniem są spokojne okolice, w jakich się znajdują oraz inne atrakcje wynikające z charakterystyki miejsca, do których należą np. jezioro, obecność aquaparku czy bliskość morza.
WRÓĆ NA STRONĘ GŁÓWNĄ

Formularz kontaktowy

Drogi Rodzicu!

Przed wysłaniem pytania sprawdź, czy odpowiedź na nie nie została umieszczona w bazie odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania.

NAJCZĘŚCIEJ ZADAWANE PYTANIA