Przedstawiamy urokliwy Karpacz - Obozy Akademii Piłkarskiej Reissa
(+48) 519 400 071 (pon-pt od 8:00-16:00)
obozy@akademiareissa.pl

Przedstawiamy urokliwy Karpacz

wróć na stronę główną

Myśląc o wypoczynku należy zastanowić się, które z miejsc byłoby najbardziej odpowiednie. W polskich górach znajdziemy mnóstwo malowniczych miejscowości, które umilą nam wolny czas. Zdecydowanie do takich miejsc należy Karpacz. 

Karpacz to jedno z najbardziej malowniczych miejsc, położonych w polskich górach. Odwiedzane przez tysiące turystów ze względu na urokliwe położenie – Karpacz leży u stóp Karkonoszy, gdzie najbardziej popularnym i najwyższym do zdobycia szczytem jest oczywiście Śnieżka. Znakiem rozpoznawczym tego miejsca jest również kościół Wang.

Oprócz możliwości uprawiania sportów zimowych i zdobywania górskich szlaków, Karpacz oferuje turystom bogate zaplecze kulturalne, czy rozrywkowe. Na przyjezdnych czekają kręgielnie, liczne kawiarnie i restauracje, baseny i wystawy. 

W Karpaczu współpracujemy z Hotelem Carmen. Trzygwiazdkowy obiekt położony jest w centrum miasta, a w pobliżu znajdują się trasy narciarstwa biegowego i zjazdowego. Hotel gwarantuje bardzo dobre warunki pobytowe dla swoich gości, co sprzyja efektywnemu wypoczynkowi.

Karpacz jest miejscem idealnym na wyjazdy zimowe, jak i letnie. Nie ma tam czasu na nudę i każdy z turystów będzie w stanie znaleźć tam coś dla siebie!

WRÓĆ NA STRONĘ GŁÓWNĄ

Formularz kontaktowy

Drogi Rodzicu!

Przed wysłaniem pytania sprawdź, czy odpowiedź na nie nie została umieszczona w bazie odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania.

NAJCZĘŚCIEJ ZADAWANE PYTANIA