Aktualności - Obozy Akademii Piłkarskiej Reissa
(+48) 519 400 071 (pon-pt od 8:00-16:00)
obozy@akademiareissa.pl

Aktualności

zobacz wszystkie obozy
Akcja polecająca - poleć turnus, a dostaniesz nagrodę
13.07.2022

Rozpoczęła się akcja polecająca na turnusy z Akademią! Wystarczy, że zachęcisz do udziału w danym turnusie kolegę, koleżankę, rodzeństwo lub kuzynostwo Twojego dziecka. Każda z osób biorąca udział w promocji, dostaje prezent w postaci klubowej piłki! Im więcej polecasz, tym więcej zdobywasz!

Promocja Last Minute na obozy i półkolonie
23.06.2022

Dalej bez planów na wakacje? Mamy dobrą informację – właśnie rozpoczynamy promocję Last Minute, dzięki której każdy obóz kosztuje 100 zł mniej, a cena półkolonii obniżona jest o 50 zł! Na naszych turnusach, szczególnie lipcowych zostały ostatnie wolne miejsca, więc tym bardziej warto się pospieszyć i zagwarantować sobie pierwszeństwo na turnusach.

Jak rozłożyć ratalnie płatność za turnus?
21.06.2022

Zobacz, jak zapisać dziecko na LETNI TURNUS i dokonać płatności ratalnej! Przygotowaliśmy krótki instruktaż, z którego dowiecie się jak rozłożyć należność na raty.

Ostatnie wolne miejsca na obozy i półkolonie!
08.06.2022

Do oficjalnego rozpoczęcia wakacji zostało 17 dni! Jeśli chcesz poczuć smak aktywnego wypoczynku to lepiej się pospiesz – zostały ostatnie wolne miejsca na wakacyjne turnusy! Pamiętaj, że możesz też zabrać swoich kolegów lub koleżanki, rodzeństwo lub kuzynostwo, bo nie tylko zawodnicy Akademii mogą uczestniczyć w najbardziej odjazdowych wakacjach!

Як записатися в табір?
17.05.2022

Ми підготували для вас невелику інструкцію, як записатися на літній відпочинок та провести активний відпочинок! Постійно нагадуємо, що записатися можна, але варто поспішати – у деяких таборах вже мало вільних місць.

Półkolonie w Poznaniu – ruszyły zapisy!
10.05.2022

Półkolonie to świetny sposób na zapewnienie dzieciom aktywnego czasu wolnego. Program zajęć został dopasowany do potrzeb uczestników i wygody rodziców. Stworzyliśmy szeroką ofertę półkolonii w całym Poznaniu. Kliknij i sprawdź najbliższą Twojej lokalizacji!

Obóz Piłkarsko – Pływacki Jarocin. Poczuj się jak ryba w wodzie i lew na boisku!
06.05.2022

Jeśli lubisz pływać i chciałbyś połączyć to z grą w piłkę nożną nie ma lepszej okazji! Specjalnie opracowany program obozu zapewni niesamowite przeżycia, które będziesz wspominał przez długie lata.

Półkolonie w twoim mieście - zapisz się teraz i zagwarantuj sobie pierwszeństwo miejsca!
29.04.2022

Nasze półkolonie to idealna propozycja dla wszystkich tych, którzy letnie wakacje chcą spędzić aktywnie i na sportowo oraz w towarzystwie swoich kolegów z drużyny! Poza zajęciami sportowymi, ogromna dawka dodatkowych atrakcji i zabaw - z nami nuda nie ma szans! Półkolonie skierowane są do chłopców i dziewczynek w wieku 6 - 14 lat.

Formularz kontaktowy

Drogi Rodzicu!

Przed wysłaniem pytania sprawdź, czy odpowiedź na nie nie została umieszczona w bazie odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania.

NAJCZĘŚCIEJ ZADAWANE PYTANIA