Zapraszamy na ferie do Kępna! - Obozy Akademii Piłkarskiej Reissa
(+48) 519 400 071 (pon-pt od 8:00-16:00)
obozy@akademiareissa.pl

Zapraszamy na ferie do Kępna!

wróć na stronę główną

Zapewnij dziecku ferie pełne piłki i frajdy. Zapisz dziecko na obóz w Kępnie. Ferie 2019 w Kępnie upłyną pod znakiem dwóch obozów - piłkarskiego i bramkarskiego! 


 

Obóz piłkarski w Kępnie - Piłkarskie ferie

Podczas tego wyjazdu Twojego dziecko z pewnością nauczy się wszystkich technicznych aspektów piłki nożnej lub podszkoli je. Oprócz tego przewidziany jest także trening ogólnorozwojowy, zajęcia uczące zdrowego żywienia oraz szczegółowa analiza zagrań piłkarskich z trenerem. 

Termin obozu: 20-26.01.2019

ZOBACZ OBÓZ »

 

 Obóz bramkarski w Kępnie - Bramkarska zima

Każdy uczestnik obozu bramkarskiego będzie miał okazję nauczyć się najważniejszych technik, które powinien znać zawodnik, występujący na tej pozycji. Ponadto, tak jak na obozie piłkarskim, program obozu obejmuje zajęcia dotyczące zdrowego żywienia, trening ogólnorozwojowy, a także zajęcia integracyjne oraz gry i zabawy w terenie. 

Termin obozu: 20-26.01.2019

ZOBACZ OBÓZ »

  

 

 

Do Kępna możesz wyjechac także z naszym partnerem turystycznym SportujMy.pl na obóz pływacko-piłkarski! Podczas obozu, dzieci będą mogły podszkolić się w pływaniu lub nauczyć się tej umiejętności. Zajęcia dostosowanie będą do umiejętności każdego uczestnika, a nad bezpieczeństwem czuwać będą wykwalifikowani trenerzy. Oprócz zajęć na basenie zaplanowany jest oczywiście trening piłkarski! Pamiętamy także o dodatkowych atrakcjach, bo przecież czas ferii to odpoczynek i relaks! 

Termin obozu: 20-26.01.2019

ZOBACZ OBÓZ »

 

 

WRÓĆ NA STRONĘ GŁÓWNĄ

Formularz kontaktowy

Drogi Rodzicu!

Przed wysłaniem pytania sprawdź, czy odpowiedź na nie nie została umieszczona w bazie odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania.

NAJCZĘŚCIEJ ZADAWANE PYTANIA