Grodzisk Wielkopolski - Obóz Piłkarski | | 21 - 27.07.2019 - Obozy Akademii Piłkarskiej Reissa
(+48) 519 400 071 (pon-pt od 8:00-16:00)
obozy@akademiareissa.pl

Program | 21 - 27.07.2019 - Obóz piłkarski


 

Twoje dziecko uwielbia grać w piłkę nożną, a dwa treningi w tygodniu, to dla niego za mało? Jeśli tak, to świetnie trafiłeś! Wyślij swoją pociechę na piłkarski tydzień w Grodzisku Wielkopolskim, w trakcie którego zaspokoi ono wszystkie swoje piłkarskie potrzeby. Nasze obozy zawierają w sobie wszystko, co jest potrzebne młodym piłkarzom.

Codzienne, profesjonalne treningi pod okiem wykwalifikowanej kadry połączone z dobrą zabawą w gronie najlepszych przyjaciół. Podczas pobytu w Grodzisku Wielkopolskim będziemy korzystać z jednej z najlepszych baz szkoleniowych w Polsce, co pozwoli nam na przeprowadzanie treningów zgodnie z przyjętymi w naszej Akademii standardami. Bez wątpienia pomoże to Twojemu dziecku w poprawie jego umiejętności.


SZCZEGÓŁY OBOZU:

 • Obóz w Grodzisku Wielkopolskim skierowany jest do chłopców i dziewczynek w wieku od 7 do 15 lat
   
 • W trakcie kilkudniowego wyjazdu przygotowaliśmy dla zawodników 10 jednostek treningowych
   
 • Każdego dnia zawodnicy otrzymują 3 posiłki (śniadanie, obiad, kolacje) z wyjątkiem pierwszego i ostatniego dnia. W dniu przyjazdu wyżywienie obejmuje obiad i kolacje, natomiast w dniu kończącym obóz - śniadanie i obiad. Śniadania i kolacje wydawane są w formie bufetu szwedzkiego.
   
 • Jeśli z kolei Twoje dziecko uczulone jest na konkretne produkty bądź po prostu posiada nietolerancje żywieniowe - napisz do nas na obozy@akademiareissa.pl, a my przygotujemy menu, specjalnie dostosowane do potrzeb Twojej pociechy.

Pamiętaj, że na nasz piłkarski obóz Twoje dziecko może wybrać się ze swoim najlepszym przyjacielem! My umieścimy ich wtedy w jednym pokoju!
 

DLACZEGO WARTO POJECHAĆ Z NAMI NA OBÓZ?

 • Zapewniamy wykwalifikowaną kadrę trenerską, która ma ogromne doświadczenie
   
 • Stały kontakt z fizjoterapeutą i ubezpieczenie NNW.
   
 • Codzienne treningi
   
 • Komfortowe warunki do piłkarskiego rozwoju (szczegóły w zakładce „Zakwaterowanie”).
   
 • Dziecko zintegruje się z rówieśnikami i nawiąże znajomości z wieloma nowymi osobami.
   

ALE TO NIE WSZYSTKO!!

W trakcie trwania obozu przygotowaliśmy dla uczestników mnóstwo dodatkowych atrakcji, m.in. :

 • Gra w kręgle – w przerwach pomiędzy treningami zawodnicy będą mieli możliwość skorzystania z sali, w której znajdują się tory do kręgli.
 • Tenis stołowy – być może wśród nowych zawodników znajdą się przyszli mistrzowie tenisa stołowego? Nawet jeśli nie, to popularny ping-pong jest jedną z najlepszych form rozrywki dla dzieci. Nie ma obozowicza, który przynajmniej raz, podczas wyjazdu, nie zagrałby jednej partyjki.  
   
 • Bilard – obok kręgli oraz tenisa stołowego nie mogło zabraknąć również bilarda. Co prawda, nie jest to najprostsza gra dla najmłodszych, ale starsi zawodnicy wielokrotnie potrafili prezentować się niczym  Ronnie O‘Sullivan, pokonując tym samym swoich trenerów.
 • Jacuzzi - Hotel Rodan-Groklin w swojej ofercie posiada także jacuzzi, z którego jako obozowicze będziemy mogli korzystać. Stawiamy więc nie tylko na profesjonalne treningi, ale również na profesjonalną odnowę biologiczną.
 • Turniej Gry w FIFA 19 na PlayStation – teoretycznie powinniśmy wymienić tę atrakcję na samym początku. Jest to bowiem chyba największa atrakcja dla wszystkich młodych piłkarzy. My jednak stawiamy na atrakcje na świeżym powietrzu, a turnieje gry na PlayStation zostawiamy sobie na wieczory, bo przecież każdy z nas marzy, aby wskoczyć w buty Cristiano Ronaldo, czy Leo Messiego i zagrać na Camp Nou.
   

A PONADTO !

Każdy z uczestników naszego obozu otrzyma od nas prezent niespodziankę. Co to będzie tego lata? Tego jeszcze nie możemy zdradzić, ale podpowiemy, że nasz prezent przydaje się nie tylko podczas letnich treningów.

Grodzisk Wielkopolski i Hotel 'Groklin'


 

Grodzisk Wielkopolski – to miasto, które dobrze znane jest wszystkim kibicom piłki nożnej. Wszyscy chyba  pamietają, to, co w Pucharze UEFA w sezonie 2003/2004 wyczyniał ówczesny Groclin eliminując między innymi Manchester City i Herthę Berlin. Niestety tak szybko, jak klub znalazł się na szczycie, tak szybko z niego spadł i dzisiaj po drużynie z Sebastianem Milą, Andrzejem Niedzielanem czy Grzegorzem Rasiakiem pozostały jedynie wspomnienia i nowoczesna, spełniająca wymagania najlepszych europejskich klubów baza szkoleniowa, do której chcielibyśmy zaprosić zawodników naszej Akademii!

Hotel Rodan-Groklin wraz z ośrodkiem sportowym stwarza szanse na profesjonalne przygotowanie się drużyn piłkarskich do sezonu. Od lat z usług ośrodka korzystają kluby z Ekstraklasy i I ligi. W bogatej ofercie znajdziemy między innymi najwyższy standard pełnowymiarowych boisk akceptowanych przez UEFA czy FIFA oraz szatnie spełniające najwyższe wymogi!

Obiekt posiada: 

Cztery boiska treningowe:

 • boisko ze sztuczną nawierzchnią oraz sztucznym oświetleniem
 • dwa boiska treningowe z naturalną nawierzchnią
 • boisko główne ( na stadionie), które wyposażone jest m.in. w podgrzewaną murawę oraz sztuczne oświetlenie

Lokalizacja wszystkich obiektów sportowych, nie tylko piłkarskich, usytuowana jest w bezpośrednim sąsiedztwie tworząc jedno wielkie centrum sportowe. Gdy do tego dodamy zabytkowy hotel, który wkomponowany jest w jedną z trybun, to otrzymamy jedną z najlepszych baz piłkarskich w Polsce!

Do dyspozycji uczestników będą pokoje dwu, trzy i czteroosbowe o najwyższym standardzie, co widać na załączonym zdjęciu. 

 

Cena


Cena regularna: 1390 zł / po wpisaniu kodu rabatowego nawet do 150 zł taniej (więcej szczegółów tutaj)

W cenie zapewniamy:

 • Zakwaterowanie w hotelu
 • Wyżywienie dostosowane kalorycznie do intensywności treningów
 • Opieka jednego trenera na maksymalnie 15 osób
 • Ubezpieczenie NNW
 • Codzienne treningi pod okiem wykwalifikowanego trenera
 • Dojazd autokarem z Poznania*
 • Wszystkie atrakcje, o których mowa w opisie obozu takie jak np. bowling czy bilard

* Wyjazd na obóz podstawionym autokarem spod hali Widowiskowo-Sportowej Arena w niedzielę w godzinach porannych. Dokładna godzina wyjazdu oraz informacje na temat tego, przez jakie miejscowości będzie autobus przejeżdżał otrzymają Państwo w specjalnym mailu, na tydzień przed obozem.

Dokumenty do pobrania


Warunkiem koniecznym uczestnictwa w obozie jest dostarczenie ostatecznie na 3 dni robocze przed rozpoczęciem wypoczynku wypełnionej Karty kwalifikacyjnej oraz Załącznika nr 3. Poniżej do pobrania komplet dokumentów*.

Dokumenty uczestnika obozu >>

*nie dotyczy umowy podpisywanej systemem online przy rejestracji


Inne proponowane wyjazdy


Formularz kontaktowy

Drogi Rodzicu!

Przed wysłaniem pytania sprawdź, czy odpowiedź na nie nie została umieszczona w bazie odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania.

NAJCZĘŚCIEJ ZADAWANE PYTANIA