O Obozach Akademii Piłkarskiej Reissa - Obozy Akademii Piłkarskiej Reissa
(+48) 519 400 071 (pon-pt od 8:00-16:00)
obozy@akademiareissa.pl

O Obozach Akademii Piłkarskiej Reissa

najczęściej zadawane pytania

O projekcie


Obozy Akademii Piłkarskiej Reissa to oferta obozów piłkarskich. U nas każdy młody piłkarz będzie miał szansę nauczyć się grać w piłke nożną,  a także rozwinąć nabyte już umiejętności! Naszym klientom proponujemy wyjazdy piłkarskie oraz bramkarskie. Ośrodki, z którymi współpracujemy to wysokiej jakości hotele, z nowoczesnymi kompleksami sportowo-rekreacyjnymi, oferującymi najlepsze warunki pobytowe oraz bezpieczeństwo.

Na nasz dotychczasowy sukces składa się także wykwalifikowana kadra złożona z doświadczonych wychowawców, instruktorów oraz licencjonowanych trenerów. Obozy Akademii Piłkarskiej Reissa to idealny sposób na spędzenie zarówno wakacji, jak i  ferii zimowych. U nas nie ma czasu na nudę. Stawiamy na sportowe atrakcje i aktywny wypoczynek. 

 

Nasze wyjazdy to przede wszystkim:

 • Codzienne zajęcia sportowe,
 • Zajęcia dotyczące prawidłowego i racjonalnego odżywiania,
 • Zajęcia dopasowane do wieku i umiejętności zawodników,
 • Gry i zabawy ruchowe,
 • Zabawy integracyjne,
 • Nauka zasad fair play,
 • Nauka ducha zespołowości,
 • oraz wiele innych atrakcji, podczas których nie będzie czasu na nudę!

Sprawdź naszą ofertę!

Kadra Trenerska


System szkolenia Akademii Piłkarskiej Reissa może być realizowany wyłącznie przy udziale wykwalifikowanej kadry, która składa się z ponad 270 trenerów oraz 390 asystentów. Sztab naszej szkółki piłkarskiej posiada doświadczenie oraz wiedzę w zakresie pracy z młodymi piłkarzami, która poparta jest licznymi szkoleniami, kursami oraz stażami trenerskimi odbytymi nie tylko na terenie naszego kraju, ale także w najlepszych europejskich klubach. Szkoleniowcy, oprócz umiejętności trenerskich, wykazują się także podejściem pedagogicznym. Każdy z trenerów posiada niezbędne uprawienia wymagane przez Kuratorium Oświaty - zaświadczenie o niekaralności, aktualne badania lekarskie oraz kurs wychowawcy. 

Dla trenerów Akademii ważna jest systematyczność i ciągłość treningu, dlatego istotnym elementem są również wyjazdy na obozy piłkarskie wraz ze swoją grupą w trakcie ferii i wakacji. Przedstawiamy trenerów, którzy od lat biorą udział w obozach oraz koordynują prace innych szkoleniowców podczas wyjazdów: 

 

Marek Pawłowski - dyrektor ds. Sportu w Akademii Piłkarskiej Reissa, kiedyś trener m.in. 3-ligowego GKSu Dopiewo, czy Kotwicy Kórnik oraz asystent Piotra Reissa w Tarnovii Tarnowo Podgórne. Od 10 lat jest kierownikiem obozów organizowanych przez Akademię Piłkarską Reissa. Ze względu na swoje wieloletnie doświadczenie jest autorytetem zarówno dla innych trenerów, jak i dla zawodników. W swojej pracy kieruje się zasadą indywidualizacji w podejściu do zawodnika, dba o jego sportowy rozwój.  

 

 

 

 

Tomasz Woźniak - zwycięzca plebiscytu na Trenera Roku 2018 organizowanego przez Głos Wielkopolski i Polski Komitet Olimpijski. Trener-profesjonalista. W pracy z młodymi piłkarzami szczególną uwagę zwraca na pasję i zaangażowanie uczestników. Trener Reprezentacji APR w Kościanie oraz wieloletni praktyk w pracy z dziećmi. Ambitnie i z zaangażowaniem podchodzi do organizacji obozów dla młodych piłkarzy. Chętnie i skutecznie dzieli się swoją wiedzą z podopiecznymi. 

 

 

 

 

 

Adrian Reiss - trener w lokalizacji Baranowo. Jeden z młodszych trenerów w szeregach Akademii Piłkarskiej Reissa, jednak już teraz posiada ogromne doświadczenie w pracy z dziećmi. Dorastał w piłkarskiej rodzinie, dlatego futbol to jego największa pasja. Jego hobby są podróże, a przy okazji zwiedzanie miejsc najbardziej kojarzących się właśnie z piłką nożną. Sportowy fanatyk, niemal non-stop śledzi rozgrywki piłkarskie w Polsce i na świecie. Trener Adrian to młody i zdolny trener, który charakteryzuje sie bardzo dużym optymizmem i pozytywnym podejściem do życia, co przekłada się na bardzo dobrą atmosferę w jego drużynie. 

 

 

 

 

 

Tomasz Stachowiak - trener w lokalizacjach Dąbrówka, Plewiska oraz Poznań-Junikowo. Może pochwalic się wieloletnim doświadczeniem w pracy z dziećmi. Trener z licencją UEFA B. Trener o pozytywnym nastawieniu do otoczenia, któremu uśmiech nie schodzi z twarzy. Dzięki temu bardzo szybko zyskuje zaufanie zawodników. Pasja z jaką podchodzi do każdego treningu pozwala mu osiągac wiele sukcesów wraz ze swoimi podopiecznymi. Dba także o integrację w drużynie, dlatego trenera Stachowiaka często można zobaczyć na trybunach Stadionu Miejskiego w Poznaniu, gdzie wspólnie ze swoimi zawodnikami kibicuje lokalnej piłce nożnej. 

 

 

 

 

Jędrzej Nawrocki - trener posiadający licencję UEFA A, na co dzień w sztabie trenerskim Reprezentacji APR w roczniku 2010. Młody i ambitny szkoleniowiec. Cechuje go chęć do działania i energiczne podejście do życia. Pełen pasji, którą stara się przekazać na treningach. Sympatyczny, z poczuciem humoru, dzięki czemu buduje bardzo przyjazną atmosferę w drużynie. 

 

 

 

 

Sprawdź obozy >>

 

 

Partnerzy


REHASPORT CLINIC

Klinika REHASPORT zajmuje się leczeniem zarówno wyczynowych sportowców, olimpijczyków i najlepszych polskich piłkarzy, jak również ludzi, którzy wymagają specjalistycznego leczenia ortopedycznego czy rehabilitacyjnego. Pacjentami kliniki są najczęściej ludzie aktywni, rekreacyjnie uprawiający sport doznający rozmaitych urazów, ale także pacjenci neurologiczni, dzieci, kobiety w ciąży i inni. Klinika REHASPORT jest miejscem najwyższych kompetencji medycznych z zakresu ortopedii, diagnostyki obrazowej i rehabilitacji. Wieloletnie doświadczenie w leczeniu wyczynowych sportowców pozwoliło na wypracowanie standardów postępowania odpowiadającym najlepszym światowym wzorcom.

 

JOMA

JOMA, specjalizująca się w produkcji odzieży sportowej, obecna jest na rynku od 1965 roku i jest najbardziej znaną hiszpańską marką sportową. Przez ten czas zdobyła uznanie wśród wielu gwiazd sportu, głównie dzięki wysokiej jakości produktów. Firma w 2007 roku znalazła się na pozycji lidera w swojej branży w „Forum uznanych marek Hiszpanii".

Porównaj nas z innymi!


MY na poniższe pytania odpowiadamy TAK!  

 • Czy organizator obozu zapewnia ubezpieczenie uczestników obozu?
 • Czy organizator obozu zgłasza wyjazd do Kuratorium Oświaty?
 • Czy organizator wystawia faktury i zaświadczenia do zakładów pracy?
 • Czy ośrodek, w którym będą przebywać dzieci działa według zaleceń BHP, PPOŻ oraz sanitarnych?​​
 • Czy obiekt, w którym będzie obywał się obóz zapewnia łazienki w pokojach?
 • Czy organizator zapewnia transport uczestników do miejsca, w którym będzie odbywał się obóz oraz drogę powrotną?
 • Czy dzieci są dzielone na grupy obozowe ze względu na wiek?
 • Czy zajęcia będą prowadzone przez wykwalifikowaną kadrę z doświadcznieniem w pracy z dziećmi?
 • Czy organizator obozu poza jednostkami treningowymi zapewnia dodatkowe atrakcje i konkursy?
 • Czy na miejscu znajduje się sala do gier i zabaw?
 • Czy organizator zapewnia sprzęt sportowy oraz profesjonalne miejsce do zajęć sportowych?
 • Czy organizator zapewnia obozowy upominek dla każdego dziecka?

Formularz kontaktowy

Drogi Rodzicu!

Przed wysłaniem pytania sprawdź, czy odpowiedź na nie nie została umieszczona w bazie odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania.

NAJCZĘŚCIEJ ZADAWANE PYTANIA