Poznaj naszą wakacyjną bazę ośrodków na lato 2019! - Obozy Akademii Piłkarskiej Reissa
(+48) 519 400 071
obozy@akademiareissa.pl

Poznaj naszą wakacyjną bazę ośrodków na lato 2019!

wróć na stronę główną

W tym roku zabieramy Was aż w 9. różnych miejsc. Do stałych ofert, takich jak Dolsk, Jarocin czy Grodzisk Wielkopolski, dorzuciliśmy m.in. dodatkowo 3 nowe ośrodki nad morzem.

Który ośrodek podoba Ci się najbardziej?

Przejrzyj już teraz naszą pełną bazę hotelowej:

 

Darłowo - Witkowscy

Darłowo to nadmorskie miasto położone w północno-zachodniej Polsce, w województwie Zachodniopomorskim pomiędzy Ustką, a Koszalinem. W Darłowie zapraszamy do Domków nad Morzem "Witkowscy". To nowoczesny, nadmorski ośrodek wypoczynkowy stale rozbudowujący się. Właśnie teraz na terenie obiektu powstaje między innymi boisko trawiaste o wymiarach 25 x 80 m, tak byśmy na wakacje mogli skorzystać z niego jako jedni z pierwszych. Sprawdź obozy w Darłowie.

 

Dolsk - Villa Natura

Dolsk to jedno z najmniejszych miasteczek województwa Wielkopolskiego położone około 50 km od Poznania. Ośrodek Villa Natura z kolei, to nie tylko zachwycające widoki pełne niezwykłej zieleni, świeże powietrze i niepowtarzalny klimat pojezierza. Miejsce oferuje nam też niesamowite warunki sportowe, których próżno szukać w wielu nawet słynniejszych miejscach. Cały kompleks Villi Natura składa się z 7 budynków: 3 budynków noclegowych, sali bankietowej, sali biesiadnej, 3 sal konferencyjnych, stajni na 28 boksów oraz siodlarni. Sprawdź obozy w Dolsku.

 

Grodzisk Wielkopolski -  Rodan

Hotel Rodan-Groklin wraz z profesjonalnym ośrodkiem sportowym stwarza szanse na profesjonalne przygotowanie drużyn piłkarskich do sezonu, z którego od lat korzystają kluby Ekstraklasy i I ligi. W bogatej ofercie ośrodka znajdziemy między innymi najwyższy standard pełnowymiarowych boisk akceptowanych przez UEFA czy FIFA oraz szatnie spełniające najwyższe wymogi! Lokalizacja wszystkich obiektów sportowych, nie tylko piłkarskich usytuowana jest w bezpośrednim sąsiedztwie tworząc jedno wielkie centrum sportowe. Sprawdź obozy w Grodzisku.

 

Jarocin - Hotel Jarota

Hotel Jarota oferuje m.in. nowoczesne boisko z certyfikatem FIFA Quality Pro. Po dzień dzisiejszy z bazy korzystają regularnie takie drużyny jak Raków Częstochowa czy Młodzieżowe Reprezentacje Polski w trakcie swoich przedsezonowych zgrupowań piłkarskich. Do dyspozycji uczestników będą pokoje dwu, trzy oraz czteroosobowe o podwyższonym standardzie z pełnym zapleczem sanitarnym oraz Aquapark znajdujący się na terenie obiektu. 

 

Łeba - Ośrodek Ania

Łeba – to jeden z najpiękniej położonych nadmorskich kurortów. Otoczony jest niemalże ze wszystkich stron wodą. Swoim położeniem geograficznym zachwyca również Ośrodek 'Ania', który oferuje ponadto profesjonalną bazę z zapleczem sportowo-rekreacyjnym w tym m.in. dwa boiska trawiaste do piłki nożnej. Uczestnicy obozu do dyspozycji będą mieć pokoje 3 i 4 osobowe z pełnym wyposażeniem sanitarnym. Sprawdź obozy w Łebie.

 

Rewal - Ośrodek Wczasowy Adria

Rewal – spokojne nadmorskie miasteczko w województwie Zachodnio-Pomorskim, które od lat przyciąga turystów swoimi walorami nie tylko turystycznymi. Ośrodek ADRIA położony jest 20 metrów od plaży i mieści się w cichej i spokojnej części Rewala. Oferuje zakwaterowanie w pokojach dwu, trzy, cztero i pięcioosobowych o bardzo dobrym standardzie z łazienkami, balkonami i TV. Sprawdź obozy w Rewalu.

 

 

 

Sędzinko - Dworek Matecznik

„To będzie miejsce inne niż wszystkie. Miejsce, do którego będzie chciało się wracać po nowe doświadczenia”.

Dworek Matecznik to wyjątkowe miejce, na terenie którego znajdują się m.in: boisko trawiaste do piłki nożnej z nawierzchnią naturalną, boisko piaszczyste do piłki plażowej, siatkówki oraz boule, interaktywny plac zabaw czy basen i strefa wypoczynku. Sprawdź obozy w Sędzinku.

 

 

Szczecinek - SOSW

SOSW im. Jana Brzechwy, a więc Specjalny Ośrodek Szkolno - Wychowawczy położony jest w cichej i bezpiecznej części na obrzeżach miasta. Tuż za płotem rozciąga się las ze ścieżką rowerową oraz Jezioro Trzesiecko. Na terenie obiektu z kolei znajduje się sala gimnastyczna, siłownia, boisko orlik oraz m.in. dywan interaktywny, który bez wątpienia będzie hitem tegorocznego obozu w Szczecinku!

 

Wołów - OSiR Wołów

To malowniczo położone miasto nad rzeką Juszką jest jednym z najstarszych grodów na Śląsku. Ośrodek Sportu i Rekreacji gdzie będziemy mieszkać to nowoczesna baza sportowo – rekreacyjna oferująca wysokiej jakości miejsca noclegowe w pokojach 1,2,3 i 4 osobowych. Wszystkie pokoje są z łazienkami, telewizorem oraz dostępem do Internetu (WiFi). Do dyspozycji będziemy mieć  także m.in. nowoczesny kompleks basenów oraz boiska z naturalną nawierzchnią i typu orlik. Sprawdź obozy w Wołowie.

WRÓĆ NA STRONĘ GŁÓWNĄ

Formularz kontaktowy

Drogi Rodzicu!

Przed wysłaniem pytania sprawdź, czy odpowiedź na nie nie została umieszczona w bazie odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania.

NAJCZĘŚCIEJ ZADAWANE PYTANIA